Lietuviai prie „Real“ pergalės pridėjo 17 taškų

Be pralaimėjimų Ispanijos krepšinio čempionate (ACB) ir toliau žygiuoja Madrido „Real“ komanda, kurioje rungtyniauja Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius. Ji namuose 84:70 (17:20, 23:18, 20:16, 24:16) įveikė Badalonos „DKV Joventut“ krepšininkus.

Lavrinovičius žaidė 22 minutes, per jas pelnė 9 taškus (2/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6, perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovo metimą bei 3 kartus prasižengė, rašo basketnews.lt.

Kaukėnas rungtyniavo 23 minutes, įmetė 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 0/3 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Real“: Novica Veličkovičius 29 (13 atk. kam.), Sergio Llullas 16, Darjušas Lavrinovičius ir Travisas Hansenas 9, Rimantas Kaukėnas 8, Pablo Prigioni 7 (7 rez. perd.).

„DKV Joventut“: Clay Tuckeris 27 (7 rez. perd.), Alainas Koffi 14, Urošas Tripkovičius 11.