Lietuva remia Rusijos pašalinimą iš olimpiados

Cia ne sportas,

Cia ne sportas, portretas
liko tik politika. Geda.

...

... portretas
Lietuva konkurentų bijo.

tomas

tomas portretas
Butu jav tai nematytu kad ir saujom dopinga rytu,tokia jau ta sudlietuve klapciuku subinlaiziu valstybe

Anonimas

Anonimas portretas
lai lietuva pirma xiuri savo sporta nes visur betvarke

Buras

Buras portretas
Lietuvos režimas tai remia pašalinimą , bet ne Lietuva. Normalus žmones Prieš kad politika kištusi i sporta

bent jau nesigirtume

bent jau nesigirtume portretas
Tokia kvailyste - Lietuva remia nesąmoningą, kvailą sprendimą ??? Tiesiog matyti, kad jis išlaužtas iš piršto. Aišku, dopingo atvejų būta, bet ne tiek, kad pašalinti visą šalies komandą - tai jau labai kvepia antirusiška pripaganda. O juk dopingo atvejų būta visų šalių kiomandose, net ir mūsų. Bent jau mes neužkibkime ant kvailo amerikietiško kabliuko. Viskas čia labai tendencinga.

paprasciausiai sia maxinacija sugalvojo amerikonai

paprasciausiai sia maxinacija sugalvojo amerikonai portretas
nes jankiu sportininkai net prisirije dopingo ir narkotiku nesugeba pasiekt tokiu sportiniu aukstumu ,kaip rusai ar kitu saliu sportininkai svarus nuo dopingo....

klp

klp portretas
Kada išmoksim realiai mąstyti ir pagal savo elgesį vertinti kitus. Suprasčiau jei patys būtume skaidrūs ir jokių dopingų tarp mūsų sportininkų nebūtų. Dabar patys teisiami (sunkiaatlečiai) ir dar teisuolius vaidinam. Santūrumo ir dar kartą santūrumo.

Kuo virto Rusija valdant Putino chuntai?

Kuo virto Rusija valdant Putino chuntai? portretas
A) Farširuoja savo sportininkus dopingu ir siunčia siekti rekordų, B) Sugirdo savo kareiviams frontinę normą „bajaryšnik“ ir siunčia savo brolių slavų (ukrainiečių) skersti, C) Savo diplomatams skiria privalomai naudoti durnaropių antpilą. Jis teigiamai veikia diplomatų psichiką ir darosi lengviau aiškinti pasauliui, kad rusai Sirijoje bombarduoja ne mokyklas, ligonines, mečetes, turgus ir kitus civilinius objektur, bet teikia humanitarinę pagalbą masinėse sirų susibūrimo vietose.

Vadakste

Vadakste portretas
Tai gal nereiketu skelbt visos Lietuvos vardu , kad remia , todel reikia padaryti baslsavima kas uz , o kas pries , o tada bus aisku , ar visa Lietuva remia. Manau , kad ne vien rusai naudoja tuos dopingus , nes reiketu panarsyti ir po kitu saliu rinktines ,kaip ten su tais dopingais.Visiems aisku , kad sportas tusi buti svarus , teisingas ir saziningas. Saziningi turi buti ir dopingu tikrintojai , nes nezinia ir kas kuom ir ten uzsiima.

LIETUVA TOKIU DEBILIZMU NEREMIA....

LIETUVA TOKIU DEBILIZMU NEREMIA.... portretas
LIETUVA SAKO :-,kad sportas-- ir projankiska paranojine politika nesuderinama su olimpiniu sportu ........

tam žemiau-

tam žemiau- portretas
Ei kacape, tau ir vėl amerikonai vaidenas? Ypač kai kas nors apie fašistine ruskija tiesa kur parašo ar pasako? Suknistas padlaižys.

Gėda politizuotam TOK

Gėda politizuotam TOK portretas
Tik JAV subinlaižiai Lietuvoje remia tokį TOK nesąžiningą sprendimą. Jokios kovos su dopingų TOK sprendimas neturi. Pusė JAV dopingą varojančių taip vadinamų sportininkų dalyvaus Olipiadoje nes TOK jiems leido vartoti dopingą. Jei JAV sportininkai yra invalidai kurie vartoja dopingą, jie turi dalyvauti neįgaliųjų varžybose. Tai gėdingas ir politizuotas sprendimas.

tiem apačioj-

tiem apačioj- portretas
Trys ducheliai-kacapai, įpratę batus laižyt, vergu mentalitetas. Burliokam taip ir reikia, negali sąžiningai? Kiškos per silpnos? Negi ant tiek degradavę, kad net fasisto putino klika turejo įsikišti? Kam butų skeltanagiai- be drigniu nieko negali, nei kariaut, nei sportuoti, nei švęsti...

Geras

Geras portretas
Ot debilai ,Man atrodo jūs jau prisilojot

nu

nu portretas
galejo ir patylet... Bet kaip gi...lyzt, lyzt

slykstu

slykstu portretas
Lietuva turetu laikytis neutralai, o dabar loja kaip kiemsargis. Gal kas paglostys, gal kaula numes. Valdzia parsidave galutinai.

grazina

grazina portretas
Silpnuju ir pataikunu reziume,Lietuviai ploja jei nudvese kaimyno karve dega kaimyno troba,Mazi suneliai smarkiai loja ant dideliu sunu nes ikasti nepasiekia,Tai va ir mes vykdom Amerikos zydu politika,Vaziuojam i jeruzale,,,,,,,,,,,

juokiasi puodas , kad katilas juodas ?

juokiasi puodas , kad katilas juodas ? portretas
Sąrašas:Dopingo bylos Lietuvoje

fnx

fnx portretas
Vai kaip lietuva džiaugiasi! Butu iš fantastikos sryties, jei atvirkščiai pareikalautu objektivaus tirimo ir nesikišymo politikos į sporto reikalus! PASVAJUOKYM!

kodėl

kodėl portretas
vis reikia lįst patiems tarp girnų ?

Mykolas

Mykolas portretas
Įdomu, o ką toks Lietuvos sprendimas nustebino? Argi galima buvo tikėtis objektyvesnio sprendimo

LT

LT portretas
Lietuvai nebeliko iseities senai! Soka pagal vakaru zydeliu muzika ce politika one sportas! Naivuolis tik gali patiketi vakaru pasaulio pasakom
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių