LGF reitingo lyderio pozicijoje išsilaikė G.Markevičius

Europos centro golfo klube įvyko antrasis Lietuvos golfo federacijos (LGF) reitingų turnyras, kuriame dalyvavo 86 žaidėjai.

Lyderio pozicijoje išsilaikė trylikametis Gediminas Markevičius, o „Audi“ turnyrą stipriausiųjų grupėje laimėjo Mindaugas Vaičius.

Pirmoji vieta „Audi“ turnyro (HCP nuo 0 iki 16) smūgio žaidime („Stroke Play Net“) atiteko M.Vaičiui (68 smūgiai), antroji – G.Markevičiui (69), trečioji - Juozapui Budrikiui (71). LGF reitingų turnyre pirmą vietą užėmė G.Markevičius (81 smūgis), aplenkęs J.Budrikį (82) bei Ričardą Maculevičių (82).

„Audi“ turnyre žaidė 14 moterų. Geriausiai sekėsi iš pajūrio atvykusioms žaidėjoms. Reitingų turnyro („Stroke Play Gross“) pirmoji vieta atiteko klaipėdietei Jolantai Zabarauskienei (94 smūgiai), antroji - Ainei Martinkėnaitei (95), trečioji - Ingai Česnakienei (100). Klaipėdietėms atiteko ir prizinės vietos HCP 0-28 grupėje („Stroke Play Net“): pirmąją vietą iškovojo J.Zabarauskienė (61 smūgis), antrąją – I.Česnakienė (67), trečiąją - Džeralda Kondratienė (69).

Vyrų grupėje (HCP 16,1-28) smūgio žaidime („Stroke Play Net“) sėkmingiausiai pasirodė R.Maculevičius (59 smūgiai), antrąją vietą užėmė Tadas Krasaitis (63), trečiąją - Igoris Leontjevas (69).

LGF įsteigė specialųjį prizą jauniausiam žaidėjui, kuris atiteko dešimtmečiui Michailui Martynovui.

„Jaunimas tobulėja ir džiugina gerais rezultatais. Turnyruose dalyvauja vis jaunesni golfo mėgėjai, metantys iššūkį vyresniems žaidėjams“, - sakė LGF prezidentas Rolandas Dovidaitis.

Nors oro sąlygos buvo palankios, ne visi žaidėjai baigė varžybas: du buvo diskvalifikuoti, vienas po žaidimo negrąžino savo rezultatų kortelės ir du turnyro dalyviai patyrė traumas.

Kitas LGF reitingų turnyras vyks birželio 2-ąją „National Golf Resort“ klube.

Šiame straipsnyje: golfasLGF