Lenkijos ledo ritulininkai įveikė lietuvius

Pirmąją nesėkmę Vilniuje "Siemens" arenoje vykstančio 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I diviziono B grupės varžybose patyrė Lietuvos rinktinė.

Pirmadienį antrojo turo susitikime Lietuvos ledo ritulininkai 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) nusileido antrąją pergalę iškovojusiai bei turnyro favorite laikomai Lenkijos ekipai.

Po įvartį į varžovų vartus įmušė Donatas Kumeliauskas (34:12) ir Darius Pliskauskas (58:41).

Nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Leszekas Laszkewiczius (01:55), Tomaszas Malasinskis (27:11) ir Grzegorzas Pasiutas (47:57).

Geriausiais susitikimo žaidėjais pripažinti du rezultatyvius perdavimus atlikęs Dainius Zubrus ir Leszekas Laszkewiczius.

Kitose antrojo turo rungtynėse Kroatijos rinktinė 4:0 (2:0, 2:0, 0:0) nugalėjo Olandijos ekipą, o Didžiosios Britanijos ledo ritulininkai 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) įveikė rumunus.

Po dviejų turų pirmauja po dvi pergales iškovojusios Lenkijos ir Kroatijos (po 6 tšk.) komandos, o Lietuvos rinktinė lieka trečia (3 taškai).

Antradienį pirmenybėse poilsio diena, o trečiadienį Lietuvos ledo ritulininkai žais su Didžiosios Britanijos ekipa.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija                 2 2 0 0 0 10:2  6
2. Kroatija                2 2 0 0 0  8:0  6
3. Lietuva                 2 1 0 0 1  6:3  3
4. Didžioji Britanija      2 1 0 0 1  4:5  3
5. Olandija                2 0 0 0 2  0:8  0
6. Rumunija                2 0 0 0 2  1:11 0

Pirmąją vietą turnyre užėmusi komanda iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutine likusi ekipa iškris į II divizioną.

Durnas Frankas

Durnas Frankas portretas
Galėjo vykti Kaune, Klaipėdoj ir Elektrėnuose - visi davė paraiškas. Laimėjo Vilnius. Gėda lojantiems idiotams.