Lengvosios atletikos varžybose Vokietijoje disko metikas V. Alekna liko septintas

Sekmadienį Vokietijos sostinėje vykusiose Tarptautinėse ISTAF lengvosios atletikos varžybose disko metikas Virgilijus Alekna liko septintas tarp devynių dalyvių.

Geriausiu trečiuoju bandymu karjerą bebaigiantis dukart olimpinis čempionas diską nuskraidino 61,84 metro.

Nugalėtoju tapo olimpinis, pasaulio bei Europos čempionas vokietis Robertas Hartingas (68,21 m), antras liko kitas vokietis Martinas Wierigas (66,13 m) trečias - 2010 metų Europos čempionas lenkas Piotras Malachowskis (64,87 m).

Lietuvos disko metiką šiose varžybose taip pat aplenkė abu šių metų Senojo žemyno pirmenybių prizininkai - bronzą iškovojęs lenkas Robertas Urbanekas (64,45 m) ir vicečempionu tapęs estas Gerdas Kanteris (63,84 m) - bei indas Vikas Gowda (62,49 m).