Lengvaatletė E.Balčiūnaitė ir boksininkas T.Tamašauskas iškovojo universiados bronzą

Medalį Lietuvai XXVII-oje vasaros universiadoje Kazanėje (Rusija) iškovojo lengvaatletė Eglė Balčiūnaitė.

Bronzos medalį 800 m bėgime iškovojusi E. Balčiūnaitė antradienį finale distanciją įveikė per 1 minutę 59,82 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, įvykdė pasaulio čempionato A lygio normatyvą.

Greičiau už lietuvę finale bėgo tik universiados čempione tapusi bei Kazachstano rekordą šioje distancijoje pagerinusi Margarita Mukeševa (1:58,96) ir sidabru pasipuošusi rusė Jekaterina Kupina (1:59,57).

Kita finale bėgusi Lietuvos atletė Natalija Piliušina sugaišo 2 minutes 4,62 sekundės ir finišo liniją kirto paskutinė - aštunta.

Bronzos medalį bokso turnyre iškovojo sunkiasvoris vilnietis Tadas Tamašauskas. Jis svorio kategorijojos iki 91 kg pusfinalyje 0:3 pralaimėjo rusui Jevgenijui Tiščenkai