Ledo ritulio čempionate „Rokiškis“ ir toliau skriaudžia „Hockey Punks“

Lietuvos ledo ritulio čempionate sužaistos „winter classic“ rungtynės, kuriose Rokiškyje po atviru dangumi vietos „Rokiškio“ klubas 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) po įdomios kovos antrą kartą per savaitę įveikė Vilniaus „Hockey Punks“.

Rokiškio ledo ritulio aikštelė viena iš nedaugelio Europoje, kur vyksta klasikinės ledo ritulio rungtynės lauko sąlygomis. Tokias rungtynes dar rengia prancūzai, vokiečiai ir vengrai.

„Rokiškis“ antrą kartą iš eilės tokiu pat rezultatu įveikė vilniečius. Šeimininkai pirmavo po Kasparo Falko įvarčio (14:09).

Skirtingai nei prieš savaitę, vilniečiai itin drausmingai žaidė gindamiesi ir stengėsi neprasižengti. Tačiau „Rokiškis“ išnaudojo net ir itin retus šansus. Antrajame kėlinyje paskutinėmis sekundėmis patyręs Saulius Limontas (39:30) išnaudojo varžovų pražangą ir daugumoje padvigubino skirtumą.

Trečiojo kėlinio viduryje Lietuvos ledo ritulio rinktinės kapitonas Mindaugas Kieras (49:09) sušvelnino atsilikimą.

Tačiau S.Limontas ir vėl padidino skirtumą iki dviejų įvarčių. Svečiai nebeturėjo kur trauktis, pasiprašė 30 sek. pertraukėlės ir ant ledo sugrįžo be vartininko su šešiais aikštės žaidėjais.

Tai tapo puikia proga Simui Sakaičiui į tuščius vartus pasiųsti ketvirtąjį klubo įvartį (59:10).

Aktyviau žaidęs „Rokiškis“ į varžovų vartus metė 43 kartus, vilniečiai atsakė 29 metimais.

Ir vėl blizgėjo Simas Baltrūnas, atrėmęs net 96,55 proc. varžovų metimų.

„Rokiškis“ čempionate bando grąžinti intrigą kovoje dėl reguliariojo sezono prizinių vietų, „pankai“ pralaimėjo trečias rungtynes iš eilės.

Kitos čempionato rungtynės įvyks antradienį 20 val. Elektrėnuose, kur „Energija“ priims Vilniaus „Geležinį vilką“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 13 13 0 0 0 110:29 39

2. Juodupės „Juodupė“ 12 8 1 0 3 81:32 26

3. Vilniaus „Hockey Punks“ 13 6 1 0 6 56:54 20

4. Rokiškio „Rokiškis“ 13 5 0 1 7 36:48 16

5. Kauno „Tigrai“ 13 3 0 0 10 43:97 9

6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 12 1 0 1 10 21:87 4