LeBronas išplėšė pergalę „Cavaliers“ ekipai

Pergalę minimaliu skirtumu Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlando „Cavaliers“ komanda. Ji išvykoje 92:91 (24:34, 26:20, 17:15, 25:22) palaužė Majamio „Heat“ krepšininkus.

Klivlando ekipai tai buvo penktoji pergalė iš eilės ir 15-ojį per paskutinius 18 susitikimų, rašo basketnews.lt.

Pirmajame kėlinyje Dwyane'as Wade'as taikliomis baudomis buvo padidinęs „Heat“ pranašumą iki 14 taškų (30:16), tačiau jau antrajame ketvirtyje ši persvara ėmė sparčiai tirpti.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti minutę Udonis Haslemas taikliu dvitaškiu buvo sugrąžinęs Majamio ekipai minimalų pranašumą (91:90), o dar kitoje atakoje Dwyane'as Wade'as turėjo puikią galimybę „Heat“ persvarą iki 3 taškų, bet abi gynėjo mestos baudos skriejo pro šalį.

Likus žaisti 4 sekundes LeBronas Jamesas išprovokavo Quentino Richardsono pražangą. „Cavaliers“ lyderis šaltakraujiškai sumetė abi baudas, kurios ir buvo pergalingos. Nors paskutinei atakai šeimininkai dar turėjo 4 sekundes, tačiau Wade'o metimas aidint sirenai tikslo nepasiekė.

Majamio ekipai šiame mače trūko atsarginių žaidėjų indėlio. Starto penketo krepšininkai pelnė net 78 iš 91 viso pelnytų komandos taškų.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 16 minučių pelnė 6 taškus (3/6 dvitaškių), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą bei 2 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 32 (9 atk. kam.), Shaquille'as O'Nealas 19, Danielis Gibsonas 15, Andersonas Varejao 13 (10 atk. kam.).

„Heat“: Dwyane'as Wade'as 32 (10 atk. kam.), Jermaine'as O'Nealas 18 (8 atk. kam.), Michaelas Beasley 16, Udonis 10 (9 atk. kam.), Raferas Alstonas 10.

Šiame straipsnyje: Žydrūnas IlgauskasCavaliers