L. Mugevičius nepateko į teniso turnyro Gruzijoje vienetų varžybų finalą

Pirmą pralaimėjimą – po trijų pergalių iš eilės – Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos „Telavi Open“ turnyro Gruzijoje vienetų varžybose patyrė bei į vienetų varžybų finalą nepateko trečias pagal reitingą 21-erių Lukas Mugevičius (ATP–724).

Šeštadienį vienetų varžybų pusfinalyje Lietuvos tenisininkas per 1 valandą ir 49 minutes dvejuose setuose –3:6, 5:7 – turėjo pripažinti 20–mečio ruso Iljos Vasiljevo pranašumą (ATP–1071), tenkinosi 6 ATP vienetų reitingo taškais bei 502 JAV dolerių čekiu.

Rusijos tenisininko varžovu finale kovoje dėl pagrindinio prizo, 18 ATP klasifikacijos taškų bei 1440 dolerių čekio bus 25–erių tautietis Ilja Lebedevas (ATP–1029), pusfinalyje per 71 minutę 7:6 (7:3), 2:0 privertęs pasiduoti dėl traumos mačo nebaigusį kitą Rusijos tenisininką 23–erių metų Viktorą Baludą (ATP–769).

Dvejetų varžybų favoritu laikomas L. Mugevičiaus ir vengro Gaboro Borsoso duetas, jau užsitikrinęs 216 dolerių čekį bei po 6 ATP dvejetų reitingo taškus, išvakarėse dėl lietaus nebaigtame pusfinalio mače 6:3, 2:1 pirmauja prieš ukrainiečius Aleksandrą Bielinskį ir Olegą Prichodką.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Telavyje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.