L. Grinčikaitė ir S. Tamošaitytė startavo lengvaatlečių turnyre Lenkijoje

Antradienį Lenkijoje vienuoliktą kartą vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybose "Pedro's Cup" dalyvavo dvi Lietuvos bėgikės.

Moterų 60 m antrajame atrankos bėgime Lina Grinčikaitė finišavo trečia (7,42 sek.) ir su šeštu rezultatu pateko į finalą.

Finale L.Ginčikaitė savo rezultato nepagerino, aplenkė vieną varžovę ir finišavo septinta (7,43 sek.).

Nugalėjo ukrainietė Olesia Povh (7,22 sek.), antra finišavo bulgarė Ivet Lalova (7,22 sek.), o trečioji vieta atiteko kitai Ukrainos bėgikei Natalijai Pogrebniak (7,23 sek.).

Sonata Tamošaitytė moterų 60 m barjerinio bėgimo antrajame atrankos bėgime buvo ketvirta (8,26 sek.), o aštuonių dalyvių finale su geriausiu Lietuvos sezono rezultatu (8,17 sek.) - šešta.

Finalinį bėgimą laimėjo Ukrainos atstovė Žanna Ploticyna (8,01 sek.), aplenkusi kroatę Andrea Ivančevič (8,10 sek.) bei olandę Rosiną Hoddę (8,14 sekundės).