L. Grigelio ir italo duetas nepateko į teniso turnyro Italijoje finalą

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyro dvejetų varžybų pusfinalyje antras pagal skirstymą Lauryno Grigelio ir italo Claudio Fortunos duetas ketvirtadienį per 1 valandą bei 42 minutes 1:6, 7:5, [8:10] pralaimėjo turko Tunos Altunos bei lenko Andriejaus Kapaso porai, pelnė po 6 ATP dvejetų reitingo taškus ir 216 JAV dolerių čekį.

Turko bei lenko varžovais finale bus viena iš dviejų korto šeimininkų porų – favoritais laikomi Alessandro Bega ir Marco Bortolotti arba ketvirti pagal reitingą Andrea Vavassori bei Matteo Volante.

Penktąjį reitingą vienetų varžybose turėjęs 24-erių metų Laurynas Grigelis (ATP–358) trečiadienį aštuntfinalyje per 1 valandą ir 5 minutes dvejuose setuose – 1:6, 4:6 – pralaimėjo 17-mečiam graikui Stefanui Tsitsipui (ATP-406), tenkinosi 1 ATP reitingo tašku bei 172 dolerių čekiu.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Italijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.