L. Asadauskaitei ir J. Kinderiui - Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionato bronza

Lenkijoje pasibaigusiose Europos šiuolaikinės penkiakovės pirmenybėse trečiąją vietą tarp dešimties porų mišrioje estafetėje užėmė ir bronzos medalius trečiadienį iškovojo Laura Asadauskaitė bei Justinas Kinderis.

Lietuvos atstovai sumoje surinko 5810 taškų ir aplenkė varžovus iš Prancūzijos, Vokietijos, Čekijos, Baltarusijos, Latvijos, Didžiosios Britanijos bei Lenkijos.

Fechtavimosi varžybose L. Asaudauskaitė ir J. Kinderis su 766 taškais buvo septinti, plaukime - ketvirti (1356 tšk.), jojime - antri (1132 tšk.), o kombinuotoje kroso ir šaudymo rungtyje - taip pat antri (2556 tšk.).

Senojo žemyno šiuolaikinės penkiakovės pirmenybių mišrios estafetės čempionais tapo ukrainiečiai Viktorija Tereščiuk bei Pavlas Tymoščenka (5846 tšk.), o sidabro apdovanojimus iškovojo Rusijos sportininkų pora - Donata Rimšaitė ir Aleksandras Lesunas (5836 taškai).