L. Adomaitis – graikų-romėnų imtynių bronzos medalininkas

Pietų Korėjoje vykstančių 6-ųjų pasaulio kariškių sporto žaidynių graikų-romėnų imtynių bronzos medalį šeštadienį svorio kategorijoje iki 85 kg tarp keturiolikos dalyvių iškovojo Laimutis Adomaitis.

29-erių metų Lietuvos imtynininkas aštuntfinalyje 10:0 sutriuškino Abdlą Maleką Helalą iš Sirijos, ketvirtfinalyje 4:0 įveikė egiptietį Ahmedą Saadą, pusfinalyje 2:3 pralaimėjo būsimajam sidabro medalininkui lenkui Damianui Janikowskiui, o paguodos varžybų kovoje dėl bronzos 5:0 nugalėjo Mongolijos atstovą Mendbayarą Ganbaatarą.

Žaidynių čempionu šioje svorio kategorijoje tapo Žanas Beleniukas, o antrojo bronzos medalio savininku tapo rusas Aleksejus Mišinas.

Ketvirtasis Lietuvos imtynininkas žaidynėse Kristupas Šleiva šeštadienį svorio kategorijoje iki 66 kg penktąją vietą tarp šešiolikos dalyvių pasidalijo su egiptiečiu Husseinu Mohamedu.

19-metis Lietuvos imtynininkas aštuntfinalyje 5:0 privertė pasiduoti Tareką Azizą Benaissą iš Alžyro, ketvirtfinalyje 5:0 įveikė Indijos sportininką Sureshą Kumarą Yadavą, pusfinalyje 0:4 turėjo pripažinti būsimojo čempiono Ji Huno Kimo pranašumą, o paguodos dvikovoje dėl bronzos 1:4 pralaimėjo iraniečiui Omidui Noroozi.

Sidabro apdovanojimas šioje svorio kategorijoje atiteko armėnui Karenui Aslanianui, o antrasis bronzos medalis - ukrainiečiui Denisui Demiankovui.

Žaidynių komandų rikiuotėje su keturiais medaliais - vienu sidabro bei trimis bronzos - Lietuvos rinktinė pakilo į 43-ią vietą.