Kuklus Ž.Ilgauskas indėlis į pergalę

Dar vieną pergalę NBA pirmenybėse šiąnakt iškovojo Žydrūno Ilgausko Klivlando „Cavaliers“ komanda. Ji išvykoje 98:88 (28:19, 32:23, 20:24, 18:22) įveikė Detroito „Pistons“ krepšininkus.

„Cavaliers“ ekipai tai buvo aštuntoji pergalė per paskutinius 10 susitikimų.

Lemiamą spurtą Klivlando krepšininkai surengė dar pirmoje rungtynių dalyje. Įpusėjus antrajam kėliniui komandas skyrė 9 taškai (46:37), tačiau likusių 5 minučių tarpsnį svečiai laimėjo 14:5 ir ilsėtis išėjo turėdami 18 taškų persvarą (60:42), praneša basketnews.lt.

Visgi „Pistons“ pasiduoti neketino ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę Benas Wallace'as taiklia bauda buvo sumažinęs šeimininkų atsilikimą iki 5 taškų (93:88). Visgi per likusį laiką „Cavaliers“ realizavo penkias baudas ir įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojų gretose Ž.Ilgauskas per 25 minutes pelnė tik 2 taškus (1/4 dvitaškių), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 2 metimus ir 5 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Maurice'as Williamsas 14 (8 rez. perd.), Anthony Parkeris 13, Danielis Gibsonas 13, Jamario Moonas 11.

„Pistons“: Rodney Stuckey 25, Charlie Villanueva 19 (8 atk. kam.), Jasonas Maxiellas 10, Austinas Daye 9, Benas Gordonas 9, Benas Wallace'as 8 (9 atk. kam.).