KU – krepšinio komandos fanų klubas „Baltijos žaibas“

Dar šių metų gegužės mėnesio tryliktą dieną iniciatyvių studentų grupelė įsteigė asociaciją „Baltijos žaibas" ir nusprendė suvienyti visus uostamiesčio studentus, neabejingus studentiškam krepšiniui. Iki naujojo Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezono likus porai savaičių, klubas nusprendė prisistatyti visuomenei ir surengė „Krepšinio dieną 2008".

Šventėje dalyvavo LSKL prezidentas Rimantas Cibauskas, Klaipėdos studentų sporto klubo prezidentė Genovaitė Avižonienė, Klaipėdos universiteto komandos naujasis vyriausiasis treneris Mindaugas Mockus.

„Džiugu, kad studentai patys rodo iniciatyvą ir Klaipėdos universitetas jau turi krepšinio gerbėjų klubą. Lyga visada stengėsi, kad komandos turėtų ir savo palaikymo komandas, tad labai malonu, jog jų daugėja kiekvienais metais" - naująjį klubą sveikino lygos prezidentas Rimantas Cibauskas.

„Smagu, jog yra iniciatyvių studentų, kurie sugeba suburti bendraminčius į klubą. Ačiū Kaziui Bagdonui, kurio pastangomis mūsų komandos rungtynėse bus dar šiltesnė atmosfera ir komandai bus dar didesnis stimulas siekti pergalių. Taip pat noriu padėkoti buvusiam ekipos vyriausiajam treneriui Mindaugui Bugiui, kuris pernai vedė komandą bronzos medalių link. Mindaugas nebespėja derinti savo darbų, tad estafetę iš jo perima taip pat buvęs Klaipėdos „Neptūno" krepšininkas, dvidešimt aštuonerių metų Mindaugas Mockus" - naująjį Klaipėdos universiteto ekipos trenerį pristatė Klaipėdos studentų sporto klubo prezidentė Genovaitė Avižonienė.

„Norime palaikyti savo komandą tiek namų, tiek išvykų rungtynėse, tad nusprendėme susivienyti ir įkurti klubą. Už pagalbą steigiant asociaciją esame dėkingi lygos prezidentui Rimantui Cibauskui. Tikimės kartu su komanda būti visose rungtynėse ir linkime klaipėdiečiams pagaliau iškovoti studentų lygos auksą" - renginio metu sakė „Baltijos žaibo" prezidentas Kazys Bagdonas.

Sirgalių klubo prezidentas pristatė keturias nominacijas, kurios po sezono bus įteiktos geriausiam komandos krepšininkui, geriausio straipsnio apie Klaipėdos komandą autoriui, geriausios nuotraukos autoriui ir geriausiam komandos rėmėjui.

Pirmasis toks apdovanojimas - stilizuotas besisukantis krepšinio kamuolys įteiktas lygos prezidentui Rimantui Cibauskui, kuris padėjo studentams įsteigti sirgalių klubą.

Po klubo pristatymo sirgaliai Klaipėdos universiteto komandai metė pirštines tiesiogine prasme. Įvykusiose sirgalių ir krepšininkų rungtynėse pastarieji mūvėjo statybinėmis pirštinėmis. Jos netrukdė krepšininkams nei pataikyti iš trijų taškų, nei įdėti kamuolį į krepšį iš viršaus. Po pirmojo dešimties minučių ketvirčio Klaipėdos universitetas pirmavo 22:10. Tik antrajame kėlinuke studentai leido sirgaliams pajausti žaidimo skonį, kurie pelnė net šešiolika taškų be atsako. Tačiau rungtynių pabaigoje praėjusių metų LSLK - os bronzos medalininkai nebejuokavo ir šventė pergalę rezultatu 33:30.

Pirmoji krepšininkų ir sirgalių pažintis pavyko. Fanai tikino, jog draugystė tęsis ne vienerius metus. Klaipėdos universiteto komanda jau trečioji ekipa, kuri turi organizuotą palaikymo grupę. Ji prisidėjo prie Vytauto Didžiojo ir Kauno technologijos universitetų, kurie taip pat džiaugiasi sirgalių palaikymu. Nemažai universitetų taip pat turi aistruolius, kurie, tiesa, oficialiai fanų klubų dar nėra įregistravę.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių