K.Kemzūros auklėtiniai panaikino 28 taškų deficitą ir šventė Italijoje

Neįtikėtina pergale pasirodymą šio sezono Eurolygos turnyre baigė Kęstučio Kemzūros treniruojamas Gdynės „Asseco Prokom“ (2/8) klubas. Galimybes patekti į kitą etapą jau seniai praradę Lenkijos čempionai B grupės paskutiniojo turo mače išvykoje panaikino net 28 taškų deficitą ir po pratęsimo 95:88 (13:26, 15:25, 24:12, 24:13, 19:12) įveikė Sienos „Montepaschi“ (5/5) krepšininkus.

Trečiajam kėlinyje sužaidus dvi minutes Italijos čempionai dar triuškino varžovus (58:30), tačiau svečiai atsakė įspūdingu spurtu 38:10 ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui rezultatas tapo lygus – 68:68. Likus žaisti pusantros minutės Mateušas Ponitka tolimu metimu išvedė į priekį Gdynės komandą (76:73), tačiau netrukus tuo pačiu atsakė Bobby Brownas. Per likusį laiką komandos pasižymėti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą.

Papildomų penkių minučių metu sėkmė jau lydėjo K.Kemzūros auklėtinius, kurie netruko įgyti šešių taškų persvarą (83:77) ir iškovojo fantastišką pergalę rezultatu 95:88.

„Montepaschi“: B.Brownas 23 (dvitaškiai 2/9, tritaškiai 5/13, 6 rez. perd.), M.Janningsas 11, M.Carraretto (tritaškiai 3/3) ir A.Rašičius (tritaškiai 3/5) – po 9.

„Asseco Prokom“: J.Blassingame'as 26 (tritaškiai 4/10), L.Košarekas 20 (baudos 11/11, 7 atk. kam.), R.Mahalbasičius 18 (16 atk. kam.), M.Ponitka 14 (8 atk. kam.), P.Ščotka 10 (8 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: KemzūraEurolygaAsseco Prokom