Keturi D. Kasparaičio rezultatyvūs perdavimai padėjo „Hockey Punks“ iškovoti pergalę

Tryliktą pergalę 20-osiose Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynėse iškovojo trečiąją vietą užimantis Vilniaus „Hockey Punks“ (41 tšk.) klubas, trečiadienį Elektrėnuose 10:4 (3:1, 2:3, 5:0) nugalėjęs septynių komandų turnyro autsaiderę vietos „ESSM-2000“ (1 tšk.) ekipą.

Jaunimas lengvai nepasidavė ir pirmavo po Manto Steponavičiaus įvarčio (11:35).

Tiesa, vilniečiai iškart atsakė net penkiais taikliais smūgiais, kurių dviem rezultatyviai asistavo legendinis Darius Kasparaitis. Tačiau ir toks spurtas nesuglumino Elektrėnų jaunimo, kuris atsakė trimis įvarčiais ir sušvelnino skirtumą iki 4:5.

Trečiajame kėlinyje „Hockey Punks“ žaidėjai nebejuokavo, pelnė penkis įvarčius be atsako ir iškovojo penktą pergalę iš eilės.

Šiose rungtynėse be įvarčio liko D. Kasparaitis, iki šiol buvo mušęs abejose žaistose rungtynėse. Tačiau olimpinis čempionas pagerino asmeninį rekordą, rungtynėse atlikęs keturis rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos čempionate pirmauja pergalingai žaidžiantys Elektrėnų „Energijos“ (57 tšk.) ledo ritulininkai, lenkiantys Rokiškio „Rokiškio“ (43 tšk.) komandą, kuri trečiadienį svečiuose 13:3 (3:0, 3:2, 7:1) sutriuškino šeštojoje pozicijoje esantį Vilniaus „Geležinį vilką“ (14 taškų).

„Rokiškio“ ledo ritulininkai reikalus susitvarkė per pirmąsias dvi minutes, kai pelnė du įvarčius.

Antrojo kėlinio viduryje rezultatas buvo jau 6:0 ir tik tuomet šeimininkai pelnė pirmąjį įvartį.

Nieko nelėmusiame trečiajame kėlinyje „Rokiškis“ lengvai pelnė dar septynis įvarčius.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“          19  19  0  0   0   207:54    57
2. Rokiškio „Rokiškis“ 21 13 2 0 6 113:54 43
3. Vilniaus „Hockey Punks“ 20 13 0 2 5 108:75 41
4. Juodupės „Juodupė“ 21 10 1 0 10 81:81 32
5. Kauno „Baltų ainiai“ 20 9 1 2 8 92:82 31
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 23 4 1 0 18 79:188 14
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 22 0 0 1 21 68:214 1