A. Kerber Dubajuje olimpinei čempionei vilčių nepaliko

Sunkiai šį sezoną pradėjusi antroji pasaulio raketė Angelique Kerber iškovojo nesunkią pergalę Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame „Dubai Duty Free Tennis Championships“ turnyre.

Vokietė per šiek tiek daugiau nei valandą nugalėjo praėjusių metų olimpinę čempionę Monicą Puig 6:2, 6:3.

Šiemet viena geriausių planetos žaidėjų iš Vokietijos iškovojo 6 pergales, bet patyrė jau 4 nesėkmes. A.Kerber 2017 metų sezone dalyvauja jau penktame turnyre, tačiau į ketvirtfinalį pateko tik antrą sykį.

Dėl patekimo į „Dubai Duty Free Tennis Championships“ pusfinalį Vokietijos atstovė susikaus su Ana Konjuh, kuri kiek netikėtai nugalėjo Eleną Vesniną 3:6, 6:4, 7:6 (7:4).

Kol kas didžiausią pirmenybių Dubajuje staigmeną pateikė 70 vietą pasaulio reitinge užimanti amerikietė Catherine Cartan Bellis. Ji po beveik dviejų valandų kovos nugalėjo ketvirtąją pagal skirstymą Agnieszką Radwanską 6:4, 2:6, 6:2.

Bilietą į „Dubai Duty Free Tennis Championships“ ketvirtfinalį iškovojusios tenisininkės jau užsitikrino 190 WTA reitingo taškų bei daugiau nei 56 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.