Kauno „Tigrų“ vartininkams – 58 šalies čempionų smūgiai

Lietuvos ledo ritulio čempionate šeštą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Elektrėnų „Energijos“ ekipa. Ji svečiuose 10:1 (1:0, 6:1, 3:0) sutriuškino paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje esančią Kauno „Tigrų“ komandą.

Vėlų penktadienio vakarą Lietuvos pirmenybių lyderiai surengė tikrą pragarą Kauno „Tigrų“ vartininkams Domantui Butkui ir Lukui Jakšiui. Jiems pakaitomis teko atremti 48 šalies čempionų smūgius. Dar 10 svečių metimų pasiekė tikslą.

Svečių komandos vartų sargas Aurimas Uscila penktadienio rungtynėse Kaune sulaikė 10 iš 11 varžovų metimų.

Kauniečiai prieš stipriausią Lietuvos ledo ritulio klubą sužaidė beveik pavyzdinį pirmąjį kėlinį, pralaimėję jį tik 0:1. Be to, „Tigrai“ neišnaudojo kiekybinio pranašumo – beveik 5 paskutines kėlinio minutes, dėl nuobaudų svečiams, Kauno ekipa ant ledo turėjo 1–2 žaidėjų persvarą.

Antrajame rungtynių trečdalyje elektrėniškiai „nubudo“ ir tiesiog sudaužė kauniečių gynybą, laimėdami kėlinį 6:1. Trečiajame svečiai į savo sąskaitą įsirašė dar tris įvarčius.

Pralaimėjimas 1:10 Lietuvos čempionato aukščiausiojo diviziono dabartiniams autsaideriams – didžiausias šį sezoną. Prieš savaitę Kauno ekipa namuose 1:8 nusileido Vilniaus „Hockey punks“ komandai.

Pirmąją akistatą su „Energija“ šį sezoną kauniečiai išvykoje pralaimėjo ne taip skaudžiai – 3:6.

Vienintelį „Tigrų“ įvartį į „Energijos“ vartus penktadienį įmušė Remigijus Guoga (31:48).

Elektrėnų komandai du įvarčius pelnė Povilas Verenis (9:30 ir 55:31), po kartą pasižymėjo Mantas Stepanavičius (23:04), Laisvydas Kudrevičius (27:31), Edvinas Boroška (28:10), Aimas Fiščevas (30:17), Rolandas Aliukonis (32:47), Vytautas Jagelavičius (37:45), Mantas Marcinkevičius (49:21) ir Vainius Jankauskas (49:31).

Kitas rungtynes abi komandos žais Elektrėnuose: „Tigrai“ lapkričio 22 dieną ten susikaus su „Juodupės“ ledo ritulininkais, o „Energija“ lapkričio 30 dieną – su „Rokiškio“ ekipa.

Kauno „Ledo arenoje“ artimiausios „Tigrų“ rungtynės numatytos lapkričio 26 dieną, 17 val. Kauniečių varžovai bus Vilniaus „Geležinio vilko“ ledo ritulininkai.

Lietuvos čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, sužaista rungtynių, pergalės, pergalės baudiniais, pralaimėta baudiniais, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):