J.Valančiūnas tęsia seriją: 12 taškų atseikėjo į „Bucks“ krepšį

48-ą nesėkmę 77-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo bei į vienuoliktąją vietą penkiolikos komandų Rytų konferencijoje smuktelėjo dviejų lietuvių Toronto „Raptors“ klubas, šeštadienį svečiuose 83:100 (16:26, 26:35, 13:19, 28:20) pralaimėjęs aštuntojoje pozicijoje Rytuose esantiems Milvokio „Bucks“ (37 pergalės ir 39 pralaimėjimai) krepšininkams.

Starto penkete rungtyniavęs Jonas Valančiūnas nugalėtojams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius bei prasižengė 5 kartus. Per 26 žaidimo minutes (26:06) lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 6 baudų metimus.

Linas Kleiza šeštadienio mačui Milvokyje nebuvo registruotas.

14 taškų svečiams pelnė Alanas Andersonas, 13 - Quincy's Acy's, 12 - DeMaras DeRozanas, 11 - Terrence'as Rossas.

Po trejų metų pertraukos vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrinusioje Milvokio komandoje išsiskyrė Monta Ellis (22 tšk.), Brandonas Jenningsas (16 tšk.), Larry's Sandersas (12 tšk.), Lucas Richardas Mbahas a Moute ir Mike'as Dunleavy's (po 10 taškų).