„Juventus“ apgynė titulą, M. Klose pasišaipė iš „Bologna" klubo

Italijoje užbaigtas 35 „Serie A“ turas. Po jo paaiškėjo, kad Turino „Juventus“ antrą kartą iš eilės tapo Italijos čempionais.

„Juventus“ klubas šiandien žaidė su „Palermo“ ir jiems reikėjo tik vieno taško, kad jie apgintų šalies titulą. Tačiau „Juve“ iškovojo visus tris taškus, nes jie 1-0 įveikė „Palermo“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje klubams įvarčių įmušti nepavyko. „Juventus“ ilgiau kontroliavo kamuolį ir žaidė aktyviau, tačiau mačo pradžioje jie pavojingų epizodų nesukūrė. Kiek vėliau Arturo Vidalis ir Andrea Pirlo savo tolimais smūgiais šaudė pro šalį.

Kelias geras progas turėjo puolėjas Mirko Vučiničius, tačiau „Palermo“ vartininkas Stefano Sorrentino žaidė patikimai. Kėlinio pabaigoje darbo gavo ir Gianluigi Buffonas, kuriam teko atremti Fabrizio Miccoli baudos smūgį.

Antro kėlinio pradžioje gerą progą turėjo tas pats F.Miccoli, tačiau veterano smūgis sudrebino „Juventus“ vartų virpstą. Sužaidus beveik valandą „Palermo“ narys Massimo Donati savo baudos aikštelėje prasižengė prieš M.Vučiničių ir teisėjas paskyrė vienuolikos metrų baudinį. Prie kamuolio stojo A.Vidalis, kuris šaltakraujiškai išvedė savo klubą į priekį.

Iškart po šio įvarčio prie „Palermo“ vartų kilo dar vienas gaisras, tačiau Sicilijos klubui pavyko apsiginti. Po keliolikos minučių „Palermo“ vartininkas atlaikė pavojingą M.Vučiničiaus smūgį, o po kelių minučių jis atrėmė ir tolimą A.Vidalio bandymą. „Palermo“ į tai atsakė pavojingu Abelio Hernandezo smūgiu visai šalia virpsto.

83 minutę „Juventus“ saugas Paulas Pogba gavo raudoną kortelę ir svečiai įgavo kiekybinį pranašumą. Tačiau „Juventus“ iki pat finalinio švilpuko sėkmingai apsigynė ir šventė pergalę. Po jos klubas užsitikrino antrą šalies titulą iš eilės, nes „Napoli“ bent jau iki vakaro nuo „Juves“ atsilieka 14 taškų, o iki čempionato pabaigos liko vos trys turai.

• Turino klubo pergalės džiaugsmas:

Miroslavas Klose šiandien įmušė penkis įvarčius | AP/Scanpix nuotr.

Šiandien pasismagino ir Mariaus Stankevičiaus atstovaujamas Romos „Lazio“ klubas, kuris net 6-0 sutriuškino „Bologna“ ekipą. Lietuvis šiose rungtynėse liko atsargoje, o nugalėtojams net penkis įvarčius įmušė vokietis Miroslavas Klose, o vieną pridėjo puikų smūgį atlikęs Andersonas Hernanesas. Po šios pergalės „Lazio“ su 55 taškais pakilo į 7 vietą.

Mario Balotelli tapo savo klubo pergalės kalviu | AP/Scanpix nuotr.

Svarbią pergalę dėl vietos Čempionų lygoje pasiekė „Milan“ ekipa, kuri po labai sunkios kovos 1-0 įveikė „Torino“ ekipą. Pergalingą įvartį 84 minutę pelnė Mario Balotelli. Po šios pergalės „Milan“ turi 65 taškus ir užima trečią vietą. Ketvirtoje vietoje esanti „Fiorentina“ atsilieka 4 taškais. Kituose šios dienos mačuose pergales pasiekė šeimininkai.

• „Napoli“ 3 – 1 „Inter“
  • 3' [1 – 0] Edinson Cavani
  • 23' [1 - 1] Ricardo Alvarez (11 m)
  • 33' [2 – 1] Edinson Cavani (11 m)
  • 78' [3 – 1] Edinson Cavani

Šiame straipsnyje: JuventusMario BalotelliItalija