J.Mačiulio rezultatyvumas neišgelbėjo „Armani Jeans“

„Lietuviškasis“ derbis tarp Madrido „Real“ ir Milano „Armani Jeans“ ekipų Ispanijos sostinėje pasibaigė Darjušo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno pergale.

„Real“ 82:69 (21:22, 15:23, 22:13, 24:11) įveikė Marijoną Petravičių ir Joną Mačiulį savo gretose turinčią „Armani Jeans“ komandą.

Tiesa, Petravičius dėl traumos šiame susitikime nerungtyniavo.

Po Mačiulio 10-ojo taško Milano ekipa įgijo 10 taškų pranašumą (31:21). Solidų žaidimą demonstravę „Armani Jeans“ krepšininkai antrajame rungtynių kėlinyje pridarė daug nemalonumų šeimininkams bei privertė ne vieną kartą balsą pakelti ispanų strategą Ettore Messina.

Gavę pylos nuo italų krepšinio profesoriumi vadinamo Messinos, „Real“ žaidėjai po didžiosios pertraukos ėmė sparčiai mažinti atsilikimą (46:49, 52:53), o trisdešimtąją rungtynių minutę rezultatą ir išlygino - 55:55, rašo baskenews.lt.

Magiški penketai sėkmę atnešė „Real“ ekipai, kuri ketvirtajame kėlinyje spurtavo 20:1 (80:68) ir sudaužė visas italų viltis iškovoti antrąją pergalę.

Tarp nugalėtojų vienas naudingiausių buvo Kaukėnas. Gynėjas per 24 minutes pelnė 14 taškų (7/11 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 1 kartą suklydo.

Kito „Real“ lietuvio Lavrinovičiaus sąskaita liko tuščia. Per 17 minučių aukštaūgis prametė 3 dvitaškius, atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo.

Mačiulis „Armani Jeans“ ekipai per 27 minutes surinko 20 taškų (4/4 dvitaškių, 3/7 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, bet 1 kartą suklydo.

„Real“: Novica Veličkovičius 21 (8/11 dvitaškių), Rimantas Kaukėnas 14, Travisas Hansenas 11, Pablo Prigioni 10.

„Armani Jeans“: Jonas Mačiulis 20, Stefano Mancinelli 16, Masonas Rocca ir Morrisas Finley po 9.

Šiame straipsnyje: Armani JeansReal