JAV kalnų slidininkė tapo rekordininke pagal iškovotas pergales

Šeštadienį Italijoje vykstančiose pasaulio kalnų slidinėjimo taurės varžybose greitojo nusileidimo rungtį laimėjo ir absoliučia rekordininke tapo amerikietė Lindsey Vonn.

Iškovojusi 37-ąją pergalę greitojo nusileidimo rungtyje pasaulio taurės etapuose JAV kalnų slidininkė aplenkė austrę Annemarie Moser-Proell, su kuria dalijosi lyderės poziciją.

Trasoje sugaišusi 1 minutę 37,01 sekundės šios rungties olimpinė čempionė 0,28 sekundės aplenkė antroje vietoje likusią kanadietę Larisą Yurkiw.

Iškovojusi jau 74-ą pergalę karjeroje ir septintą šiame sezone antrą vietą bendroje įskaitoje esanti L. Vonn surinko 800 taškų ir iki dešimties taškų sumažino atsilikimą nuo sezono lyderės šveicarės Laros Gut, kuri šeštadienį finišavo trečia:

1. Lindsey Vonn (JAV)                 1 min. 37,01 sek.

2. Larisa Yurkiw (Kanada)                  1:37,29

3. Lara Gut (Šveicarija)                   1:37,68

4. Tina Weirather (Lichtenšteinas)         1:38,02

5. Johanna Schnarf (Italija)               1:38,07

Pasaulio taurės varžybų moterų greitojo nusileidimo rungties lyderės (po 5 etapų iš 10):

1. Lindsey Vonn (JAV)                  400 tšk.

2. Larisa Yurkiw (Kanada)              278

3. Cornelia Huetter (Austrija)         272

4. Lara Gut (Šveicarija)               232

5. Fabiene Suter (Šveicarija)          213

Lyderių rikiuotė bendroje planetos taurės varžybų įskaitoje (po 21 rungties iš 41):

1. Lara Gut (Šveicarija)               810 tšk.