Jausmingiausios akimirkos: NBA žvaigždūnų ašaros (top15)

Sena kaip žemė taisyklė byloja: ir vyrai verkia. Ne išimtis yra ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žvaigždės. Pateikiame užsienio žiniasklaidos atrinktus 15 įsimintiniausių epizodų, kai krepšininkai nesutvardė ašarų.

Bradas Milleris paskutinį mačą karjeroje sužaidė prieš Denverio „Nuggets“ ekipą. Kuomet jis atsisėdo ant atsarginių žaidėjų suolelio ėmė verkti, o komandos draugai atsistoję guodė aukštaūgį, kuriam tai buvo paskutinės rungtynės karjeroje.

Nors Steve‘o Franciso ašaros šį kartą nepateko į kadrą, tačiau gynėjas verkė labai daug. NBA naujokų biržoje ji 2-uoju šaukimu pasirinko Vankuverio „Grizzlies“. Krepšininkas taip nenorėjo žaisti Kanadoje, jog raudono visą naktį. Jis pažadėjo atkeršyti Čikagos „Bulls“ komandai, kuri turėjo pirmąjį šaukimą, jog nepasirinko būtent jo. Netrukus S.Francisas buvo iškeistas į Hjustono „Rockets“ klubą.

2007 metų vasario 3 dieną Vince‘as Carteris lankėsi Merilendo mokykloje, kurioje rėžė kalbą atidengdamas jam sukurtą statulą. Krepšininkas labai susijaudino ir apsiverkė. Tikrai yra ko, juk ne kiekvienam gyvajam yra statomi paminklai.

Stephonas Marbury į verksnių sąrašą norėjo patekti dar kuomet žaidė NBA, kai valgė vazeliną ir verkė, tuomet pykosi su Mike‘u D‘Antoni bei vėl verkė. Galiausiai atstovaudamas Kinijos klubui jis pateko į pirmenybių finalą ir rūbinėje ėmė raudoti it vaikas.

Vienas iš geriausių Kevino Garnetto interviu. Krepšininkas interviu pasakojo apie gerą savo žaidimą, o ašaros pasipylė, kuomet jis pradėjo kalbėti apie tai, kaip nekenčia pralaimėti. Čia pat įsimintiniausias Kevino Garnetto emocijų protrūkis, kuomet jis po laimėjo NBA čempiono žiedo 2008 metais tiesiog ėmė rėkti „viskas įmanoma, viskas įmanoma“ ir apsiverkė.

Verkia ir NBA blogiukas Dennisas Rodmanas. Dalyvaudamas ceremonijoje, kurioje jį, kaip ir beje Arvydą Sabonį, įtraukė į NBA Šlovės muziejų, amerikietis dėkojo visiems ir žadėjo toliau daryti tai, ką darė iki šiol. Ašaros parodė, jog ir patys kiečiausi verkia.

2010–2011 metų naudingiausias NBA žaidėjas Derrickas Rose‘as atvyko atsiimti savo prizą. Čikagos „Bulls“ gynėjas pasakojo apie savo žaidimą stipriausioje pasaulio lygoje bei dėkojo visiems jį palaikiusiems. Apsiverkė ne tik D.Rose‘as, bet ir jo artimieji. Ne kiekvieną dieną juk galima tapti naudingiausiu NBA krepšininku.

Antrą kartą Derrickas Rose‘as apsiverkė šį rudenį, kuomet pristatinėjo naują savo vardinių sportbačių kolekciją. Krepšininką sujaudino ekrane parodytas vaizdas klipas, kuriame jis žaidžia NBA arenose. Dabar amerikietis jau ilgai gydosi sunkią traumą ir nekantriai laukia, kada vėl galės grįžti į aikštelę ir vesti „Bulls“ į pergales.

2007 metais po eilinės „Rockets“ nesėkmės pirmajame NBA Vakarų konferencijos atkrintamųjų varžybų etape Tracy McGrady liūdnas atėjo į spaudos konferenciją. Gynėjui nusibodi pralaimėti ir jis tiesiog emocijas išliejo apsiverkdamas.

Majamio „Heat“ žvaigždės LeBronas Jamesas ir Chrisas Boshas yra jautrūs žmonės. Daug vilčių sudėję į 2010 2011 metų sezoną „Heat“ atstovai turėjo nuliūsti, nes ekipa nežaidė čempioniškai, tačiau pasiekė NBA finalą. Vis dėlto jame nusileido Dalaso „Mavericks“ klubui. Tada verkė ne tik Ch.Boshas ir L.Jamesas, verkė visas Majamis.

Dar vienas NBA blogiukas Allenas Iversonas apsiverkė 2009 metais, kai sugrįžo į savo gimtąjį Filadelfijos „76ers“ klubą.

Glenas Davisas pravardę „Big Baby“ gavo po vieno iš 2007–2008 metų sezono mačo, kuomet apsiverkė tiesiog rungtynių metu sėdėdamas ant atsarginių žaidėjų suolelio. Aukštaūgis apsiverkė dėl to, kad komandos draugas K.Garnettas nusprendė su juo kiek piktokai papokštauti.

1992 metais verkė visas pasaulis. Los Andželo „Lakers“ klubas į arenos palubes kėlė 32-uoju numeriu pažymėtus Magico Johnsono marškinėlius. Ceremonija buvo skirta pagerbti karjerą baigusi krepšininką, kuris NBA sirgalių širdyse visam laikui išliks kaip vienas geriausių pasaulio žaidėjų.

Geriausiu visų laikų NBA krepšininku vadinamas Michaelas Jordanas per savo karjerą verkė ne kartą ir ne du. Pirmą kartą jis ašaromis laistė laimėtą pirmą NBA čempiono titulą. Antrą kartą jis viešai verkė 1996 metų birželio 16 dieną. Tuomet jis su „Bulls“ laimėjo dar vieną titulą, o būtent tą dieną 1995 metais buvo nužudytas jo tėvas. Rūbinėje ant žemės M.Jordanas tiesiog raudojo. Kitą kartą NBA legendą sugraudino 2003 metų NBA „Visų žvaigždžių“ dienos rungtynių ilgosios pertraukos metu Mariah Carey atliekama daina „A Hero Lies In You“.



Šiame straipsnyje: NBAašarosJordanasGarnettas

NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių