Jaunosios dviratininkės džiaugėsi pergalėmis Baltarusijoje

Savaitgalį Baltarusijoje vykusiose atvirosiose Gardino jaunučių dviračių plento pirmenybėse Panevėžio sporto klubo „EL Eko Sport“ atstovės iškovojo po tris pirmąsias ir antrąsias vietas.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos pranešimo, pergales šventė Viktorija Šumskytė, Auksė Pikūnaitė ir Gabija Gustaitė. Pastaroji du kartus buvo antra, o sykį antrą vietą užėmė V.Šumskytė.

V. Šumskytė laimėjo 30 km jaunučių (iki 16 metų) grupines lenktynes (21 dalyvė), o antra buvo 15 km žiedinėse lenktynėse (13 dalyvių). Pastarosiose lenktynėse ketvirtą vietą užėmė A. Pikūnaitė.

10 km pavienio starto lenktynėse (21 dalyvė) A. Pikūnaitė buvo pirma. Ji artimiausias varžoves pranoko beveik 30 sek.

G. Gustaitė laimėjo 10 km jaunučių (iki 14 metų) žiedines lenktynes (17 dalyvių). Jose penkta buvo Aida Šumskytė.

G. Gustaitė 15 km grupinėse lenktynėse (21 dalyvė) ir 5 km pavienio starto lenktynėse (25 dalyvės) buvo antra. Lietuvė abu kartus nusileido tik baltarusei Dianai Lebed.

Grupinėse lenktynėse A. Šumskytė finišavo ketvirta.