Jaunieji Vilniaus vandensvydininkai – šalies čempionai

Alytuje pasibaigė 2016 m. Lietuvos jaunių vandensvydžio čempionatas, kuriame dalyvavo Vilniaus miesto sporto centro, Kauno plaukimo mokyklos, Alytaus sporto ir rekreacijos centro bei Elektrėnų sporto centro komandos.

Šalies čempionais tapo trenerio Nerijaus Papaurėlio treniruojami vilniečiai, nesunkiai įveikę visus savo varžovus. Jie rezultatu 11:7 nugalėjo Alytaus SRC, 19:6 – Elektrėnų SC bei 16:6 – Kauno Plaukimo mokyklos jaunimą.

Antri liko Rimvydo Šimansko treniruojami Kauno Plaukimo mokyklos atstovai, 8:7 įveikę Alytaus ir 16:5 Elektrėnų ekipas. Bronzos medalius iškovojo alytiškiai (treneriai Artūras Vainikonis ir Tomas Vainikonis), įveikę Elektrėnų sporto cento jaunimą 14:5.

Pergalės skonio nepatyrę elektrėniškiai liko ketvirti. Tiesa, verta pažymėti, kad Liudo Putrimo treniruojami Elektrėnų jauniai atvyko į varžybas nesitreniravę, nes jų baseinas dar remontuojamas ir bus paruoštas tik lapkričio pabaigoje.

Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti vilnietis Marius Jakimčikas, kaunietis Jurijus Galinok, alytiškis Lukas Baliulevičius bei Elektrėnų vartininkas Romanas Kanapka. Visi šie žaidėjai yra Lietuvos jaunių rinktinės nariai ir jau lapkričio pabaigoje Suomijoje gins Europos Šiaurės ir Baltijos jūros šalių čempionų titulą.