Jaunieji bokso talentai kovojo Tauragės ringe

Tauragėje surengtame Lietuvos jaunučių (berniukų ir mergaičių) bokso čempionate Kauno miesto ir rajono sportininkai iškovojo visų spalvų medalius.

Kauno miestui atstovavo penkiolika sporto mokyklos "Gaja" auklėtinių – 14 berniukų ir viena mergaitė. Net vienuolika iš jų užėmė prizines vietas.

Lietuvos čempionais tapo trenerio Anatolijaus Marmos auklėtiniai Armandas Vaitkevičius (svorio kategorija iki 32 kg) ir Danielius Antanaitis (iki 72 kg) bei Vytauto Sinkevičiaus treniruojamas Eimantas Šeputis (iki 90 kg).

Sidabro medaliai įteikti Pauliui Rožukui (iki 72 kg, tr. Marius Palionis) ir Gabijai Bićkovaitei (iki 67 kg, tr. Raimondas Plūkas).

Bronzą pelnė Gabrijus Rinkevičius (iki 37 kg) ir Jurgis Savickas (iki 56 kg, abiejų treneris – R.Plūkas), Nidas Marma (iki 48 kg), Kaidas Glizickas (iki 54 kg), Kajus Bukauskas (iki 76 kg) ir Justinas Mažeika (iki 80 kg, visų treneris – A.Marma).

"Gajos" boksininkas, V.Kudirkos progimnazijos septintokas A.Vaitkevičius šalies čempionu tapo antrus metus iš eilės ir yra vienas iš kandidatų gegužės 21-30 d. dalyvauti Europos moksleivių bokso ćempionate, kuris numatytas gegužės 21-30 dienomis Albenoje (Bulgarija).

"Armandas boksuojasi beveik ketverius metus, o per pastaruosius dvejus nepralaimėjo nė vienos dvikovos. Viliamės, kad jis toliau tobulės ir ateityje džiugins dar įspūdingesniais rezultatais ne vien Lietuvos, bet ir užsienio ringuose", – sakė A.Vaitkevičiaus treneris A.Marma.

Kauno rajono sportininkai iškovojo šešis medalius: aukso – Simonas Želenekas (iki 50 kg) ir Edas Urmulevičius (iki 62 kg), bronzos – Domas Andriuškevičius (iki 34 kg), Romanas Jankūnas (iki 43 kg), Deividas Stankus (iki 48 kg) ir Dominikas Marazas (iki 59 kg).

Trenerio Adomo Baltrimavičiaus auklėtinis, V.Adamkaus gimnazijos moksleivis S.Želenekas – taip pat tarp kandidatų į Lietuvos jaunučių rinktinę.

Lietuvos čempionate jėgas išmėgino 135 jaunieji boksininkai.

Mergaičių varžybose triumfavo marijampolietės (3 aukso medaliai), antra – vilniečių komanda (2), trečia – tauragiškių ekipa (1). Berniukų grupės lyderiai – vilniečiai (4 aukso medaliai), aplenkę kauniečius, marijampoliečius ir jonaviečius  (po 3).