J. Šuklinas per vieną dieną iškovojo antrąjį aukso medalį

Rusijoje nesibaigiančioje vasaros universiados baidarių ir kanojų regatoje antrąjį aukso medalį iškovojo Londono olimpiados vicečempionas kanojininkas Jevgenijus Šuklinas.

Pirmadienio rytą pelnęs auksą savo mėgiamoje 200 m sprinto rungtyje, popietę Lietuvos kanojininkas aplenkė visus aštuonis varžovus bei pirmas finišavo 500 m distancijoje - 1 minutė 55,586 sekundės.

Sidabro medalis šioje rungtyje atiteko Kazachstano atstovui Sergejui Jemeljanovui (1:56,203), o bronza tenkinosi baltarusis Andrejus Bogdanovičius (1:57,496).

Už prizininkų pakylos šios rungties finale liko lenkas, rusas, Moldovos atstovas, čekas ir uzbekas.

Universiados baidarių ir kanojų regatoje pirmadienį lietuviai jau susižėrė tris aukščiausius apdovanojimus.