J. Noah vedami buliai įveikė „Nets“ ir ruošiasi serijai su „Heat“

Čikagos „Bulls“ komandos legionieriai Joakimas Noah ir Marco Belinelli pelnė po 24 taškus ir jų vedama komanda laimėjo lemiamas Rytų konferencijos atkrintamųjų rungtynes.

Tomo Thibodeau auklėtiniai svečiuose 99:93 (29:25, 32:19, 21:31, 17:18) įveikė Bruklino „Nets“ ir laimėjo seriją 4–3.

„Bulls“ klubas žaidė be startinio penketo krepšininkų Luolo Dengo ir Kirko Hinricho, bet tai nesutrukdė pirmą kartą per frančizės istoriją svečiuose laimėti septintąsias serijos rungtynes.

Rytų konferencijos pusfinalyje ekipa susitiks su NBA čempione Majamio „Heat“.

Svečiai po dviejų kėlinių pirmavo 17 taškų, tačiau susitikimo pabaigoje intrigos išvengta nebuvo. „Nets“ atsitiesė ir likus žaisti pustrečios minutės komandas skyrė 5 taškai (93:88).

Visgi tada paskutinius šešis „Bulls“ taškus pelnęs M.Belinelli neleido Bruklino krepšininkams pasivyti varžovus.

„Bulls“: Joakimas Noah (12/17 dvit., 14 atk. kam., 6 blk.) ir Marco Belinelli (5/8 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.) po 24, Carlosas Boozeris 17, Nate‘as Robinsonas 12, Jimmy Butleris 9, Tajus Gibsonas ir Marquisas Teague po 4.

„Nets“: Deronas Williamsas 24 (4/9 dvit., 4/8 trit., 4/6 baud., 7 rez. perd.), Brookas Lopezas 21 (9 atk. kam.), Geraldas Wallace‘as 19, Andray Blatche‘as 9, Joe Johnsonas 6 (1/9 trit.).

Šiame straipsnyje: Joahimas NoahBullsNBA