Italijos serie A: „Inter“ prarado du taškus prieš lygos vidutiniokę

Du taškus Italijos elitinės futbolo lygos (Serie A) XIII turo mače prarado artimiausias dvidešimties komandų turnyro lyderės Turino „Juventus“ (32 tšk.) vienuolikės persekiotojas, antroje vietoje esantis Milano „Inter“ (28 tšk.) klubas.

„Inter“ futbolininkai sekmadienį namuose susitikimą su vienuoliktojoje pozicijoje esančia „Cagliari“ (16 tšk.) ekipa baigė lygiosiomis 2:2 (1:1).

Pirmojo kėlinio pradžioje Rodrigo Palacio (10 min.) tikslus smūgis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau jau antrojo kėlinio vidury po dviejų Marco Sau (43 ir 66 min.) įvarčių pirmavo svečiai.

Galutinį tašką mače padėjo Davide'as Astoris (82 min.), pasiuntęs kamuolį į savo vartus ir išlyginęs rezultatą - 2:2.

Į trečiąją poziciją su 27 taškais pakilo „Fiorentina“ komanda, namuose 4:1 (3:1) sutriuškinusi septintojoje vietoje esančią Bergamo „Atalanta“ (18 tšk.) futbolininkus.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Alberto Aquilanis (42 ir 45+2 min.), po vieną - Gonzalo Rodriguezas (5 min.) ir Luca Tonis (49 min.).

Garbės įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Giacomo Bonaventura (32 min.).

Susitikimą svečiai baigė be pašalinto iš aikštės Lucos Cigarinio (45+1 min.).

Mariaus Stankevičiaus Romos „Lazio“ (23 tšk.) klubas - penktas, o „AS Roma“ (17 taškų) ekipa su vartininku Tomu Švedkausku - septinta.

Kitų sekmadienio susitikimų rezultatai:

Genujos "Sampdoria" - "Genoa"                 3:1 (2:0)
"Sampdoria" - Andrea Poli (16 min.), Cesare Bovo (36 min. į savo vartus), Mauro Icardi (88 min.);
"Genoa" - Ciro Immobile (73 min.)
"Bologna" - "Palermo"                         3:0 (2:0)
Įvarčiai - Alberto Gilardino (22 min.), Manolo Gabbiadini (44 min. iš 11 m baudinio), Alessandro Diamanti (48 min. iš 11 m baudinio).
Raudonos kortelės: Saphir Sliti Taider (78 min. - "Bologna"); Samir Ujkani (46 min.), Edgar Barreto (72 min.), Carlos Labrin (82 min. - visi "Palermo")
"Catania" - Veronos "Cjievo"                  2:1 (0:0)
"Catania" - Sergio Almiron (51 ir 85 min.);
"Chievo" - Marco Andreolli (90+3 min.)
"Udinese" - "Parma"                           2:2 (1:0)
"Udinese" - Antonio Di Natale (9 min.), Roberto Pereyra (50 min.);
"Parma" - Marco Marchionni (46 min.), Raffaele Palladino (89 min.)
"Siena" - "Pescara"                           1:0 (1:0)
Įvartis - Francesco Valiani (31 min.)
Raudonos kortelės: Marco Capuano (86 min.), Damiano Zanon (90+2 min. - abu "Pescara").
45 min. Ante Vukusič ("Pescara") nerealizavo 11 m baudinio.

20."Genoa"            13  2 3 8 13:22  9

P.S.: Dėl sutartų rungtynių keturi Italijos elito klubai čempionato išvakarėse neteko taškų: „Siena“ - 6, „Atalanta“ - 2, o „Torino“ ir „Sampdoria“ - po 1.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 10 įvarčių - Stephanas El Shaarawy'us („AC Milan“).

Šiame straipsnyje: InterSerie ACagliari