Įspūdinga: R. Federeris su varžovu susitvarkė per mažiau nei valandą

Šių metų „Australian Open“ čempionas Rogeris Federeris ir toliau nemažina apsukų.

Po triumfo Melburne į kortus grįžęs Šveicarijos maestro vos per 54 minutes nugalėjo ketvirtojo dešimtuko tenisininką Benoitą Paire 6:1, 6:3.

R.Federeris „Dubai Tennis Championships“ pirmenybėse dalyvauja jau tryliktą kartą bei septynis kartus tapo čempionu. Šveicaras šį turnyrą laimėjo 2014 ir 2015 m., tačiau praėjusiais metais jį praleido dėl patirtos kelio traumos.

Šį sezoną maestro iškovojo savo dešimtąją pergalę, o vienintelį sezono pralaimėjimą patyrė „Hopman Cup“ turnyre, kuriame nusileido vokiečiui Alexanderiui Zverevui.

Antrame „Dubai Tennis Championships“ pirmenybių etape šveicaras susitiks su Michailo Južno bei Evgenijaus Donskojaus poros nugalėtoju, o ketvirtfinalyje greičiausiai kausis su septintuoju pagal skirstymą Lucasu Pouille.

Pirmadienį pergalę taip pat iškovojo ispanas Marcelas Granollersas. Jis nesunkiai nugalėjo Jirį Vesely 6:3, 6:2. Philipas Kohlschreiberis per pusantros valandos trukusią kovą 6:4, 7:6 (7:1) įveikė Gilles'į Mullerį.

Į antrąjį etapą pateko ir Guillermo Garcia Lopezas. Jis 6:4, 6:3 nugalėjo Viktorą Troickį. Sėkmingai „Dubai Tennis Championships“ pirmenybes pradėjo Roberto Bautista-Agutas. Jis 6:1, 7:6 (7:4) nugalėjo rusą Kareną Kachanovą.

Pergalę iškovoję tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 34 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.