Ispanijos lyderių dvikovoje - „Barcelona“ pergalė (rezultatai)

Sekmadienį Ispanijos futbolo čempionato XVI ture vykusioje lyderių dvikovoje dvidešimties komandų turnyre pirmaujanti „Barcelona“ namuose 4:1 (2:1) nugalėjo antroje vietoje likusį Madrido „Atletico“ klubą.

Svečiai pirmavo po Radamelo Falcao (31 min.) tikslaus smūgio, tačiau dar iki pertraukos po Adriano Correia'os (36 min.) ir Sergio Busquetso (45 min.) įvarčių šeimininkai pirmavo 2:1.

Antrajame kėlinyje du eilinius įvarčius įmušė toliau rekordus šiame sezone gerinantis Lionelis Messi (57 ir 88 min.). Dabar jo sąskaitoje jau 90 įvarčių per šiuos kalendorinius metus bei 196 žaidžiant Katalonijos klube karjeroje.

Po šio susitikimo šalies vicečempionė „Barcelona“ turi 46 taškus ir „Atletico“ futbolininkus lenkia jau devyniais taškais.

Trečiojoje pozicijoje lieka dar du taškus praradęs čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ (33 tšk.) klubas, savo aikštėje nesugebėjęs įveikti devynioliktojoje pozicijoje esančios Barselonos „Espanyol“ (12 taškų) ekipos.

Po įvartį šeimininkams pelnė Cristiano Ronaldo (45+1 min.) ir Fabio Coentrao (48 min.), o svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Sergio Garcia (31 min.) ir Juanas Albinas (88 min.).

Kitų sekmadienio rungtynių rezultatai:

"Valencia" - "Rayo Vallecano"          0:1 (0:0)
Įvartis - Alejandro Dominguez (83 min. iš 11 m baudinio)
Saragosos "Real" - "Levante"           0:1 (0:1)
Įvartis - Ruben Garcia Santos (19 min.).
Raudona kortelė: Christian Lell (90+4 min. - "Levante"

Ispanijos futbolo čempionato turnyro lentelė (vieta, klubas, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20.La Korunjos "Deportivo"       15  2 5 8 21:37 11

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 25 įvarčiai - Lionelis Messi („Barcelona“).