Imtynių už diržų čempionate lietuviai iškovojo keturis medalius

Maskvoje vyko Pasaulio jaunių imtynių festivalis. Festivalio metu atletai išmėgino jėgas imtynių už diržų čempionate. Šiose varžybose puikiai pasirodė Šiaulių miesto sporto mokyklos „Atžalynas" auklėtiniai Mantas Grabauskas (80 kg) ir Mantas Kasparavičius (75 kg), kurie iškovojo sidabro medalius, praneša Imtynes.lt.

Abu lietuviai, įveikę Kazachijos, Uzbekijos, Latvijos ir Armėnijos imtynininkus, finale susitiko su Rusijos sportininkais, finale nusileido rusams. M.Grabauskas pralaimėjo Ildarui Bilialetdinovui, o M.Kasparavičius turėjo pripažinti Michailo Kornilovo pranašumą. Beje, šiame čempionate Rusijos imtynininkai pirmąsias vietas laimėjo net vienuolikoje iš 12-os svorio kategorijų.

Bronzos medalius iškovojo Tomas Galkus (90 kg) ir Aistė Balčiūnaitė (58 kg). Tomas įveikė kazachą Nursultaną Altynbekovą, o Aistė - izraelietę Danielę Mishan.

Dėl medalio kovėsi ir Justina Aldusevičiūtė (52 kg), tačiau jai nepavyko įveikti ukrainietės Anastasijos Varniches.

Pasaulio jaunių imtynių už diržų čempionate, kurį globoja tarptautinė organizacija UNESCO, dalyvavo 206 sportininkai iš 23 šalių.