I. Serapinaitė – pasaulio jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionė!

Sekmadienį Vengrijoje pasibaigusiame pasaulio jaunimo (iki 19 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempione aukso medalį merginų varžybose iškovojo Ieva Serapinaitė.

17-metė lietuvė be jojimo rungties surinko 4124 taškus ir 16 taškų aplenkė sidabrą iškovojusią metais vyresnę prancūzę Marie Oteizą bei 24 taškais - trečiojoje pozicijoje likusią 16-metę britę Eilidh Oteizą.

I. Serapinaitė fechtavimosi (1000 tšk.) rungtyje užėmė antrąją vietą, plaukime (1152 tšk.) buvo trečia, o šaudymo ir bėgimo dvikovėje (1972 tšk.) liko keturiolikta.Aukštą šeštąją vietą pirmenybėse užėmė nugalėtojos sesuo dvynė Emilija Serapinaitė (4072 tšk.), aštuonioliktą buvo Karolina Gužauskaitė (3852 tšk.), o Vilma Juchnevičiūtė (3708 tšk.) liko 37-a tarp 71-os sportininkės.Komandų rikiuotėje Lietuvos trejetas - Karolina Gužauskaitė, Emilija ir Ieva Sarapinaitės - surinko 12 048 taškus ir tenkinosi sidabru.

Čempionėmis tapo Rusijos (12 132 tšk.) penkiakovininkės, o bronza atiteko Didžiosios Britanijos (11 940 tšk.) ekipai.Vaikinų varžybose startavęs penkiolikmetis Dovidas Vaivada surinko 3956 taškus ir liko 66-as tarp 79-ių dalyvių.

Čempionu tapo baltarusis Kirillas Kasjanikas (4752 tšk.), sidabras atiteko rusui Olegui Naumovui (4724 tšk.), o bronza tenkinosi korėjietis Woongtae Junas (4708 taškai).

Šiame straipsnyje: Ieva SerapinaitėPenkiakovė

bingo

bingo portretas
Šaunuolės lietuvaitės,nuoširdžiausi sveikinimai .... Auga pamaina,kartu ir konkurencija Laurai...Taip ir toliau merginos-tik į priekį...tik medalių pasiimti....