R.Meilutytės triumfas: per vieną dieną - du aukso medaliai

Rūta Meilutytė ketvirtadienį pasidabino iškart dviem pasaulio jaunimo čempionato Dubajuje medaliais. Ir abiem - tauriausios vertės. Lietuvė iš pradžių ketvirtadienį įtikinama persvara iškovojo 100 metrų plaukimo krūtine auksą. 1 min. 06,61 sek. – toks Rūtos laikas – naujasis pasaulio jaunimo čempionatų rekordas.

Antra finišavo britė Sophie Taylor (1 min. 07.36 sek.), trečia - Viktorija Solnceva (Ukraina) – 1 min. 07.53 sek.

Vakare Rūta sužibėjo ir 200 m kompleksiniu būdu plaukime. Ji net 3 sek. pagerino savo atrankos rezultatą ir finišavo pirma. 16-metė vandens takelyje sugaišo tik 2 min. 12,32 sek. ir pasiekė naują čempionatų bei Lietuvos rekordą. Ella Eastin iš JAV liko antra (2 min. 13,76 sek.). Sydney Pickrem iš Kanados (2 min. 14,36 sek.) - trečia.

Prieš tai ketvirtadienį lietuvė žengė į 50 metrų nugara rungties finalą, pasiekdama Lietuvos rekordą. Ji distanciją įveikė per 28,78 sek.