„Hornets“ komandai D.Songaila pelnė trylika taškų

Trisdešimt šeštą pralaimėjimą 69-ose NBA reguliariojo sezono rungtynėse patyrė vienuoliktąją vietą Vakarų konferencijoje užimantis Dariaus Songailos Naujojo Orleano "Hornets" klubas.

Trečiadienį svečiuose "Hornets" krepšininkai 121:131 (34:30, 35:26, 27:32, 25:43) turėjo pripažinti keturioliktojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios "Golden State Warriors" (19 pergalių ir 48 pralaimėjimai) komandos pranašumą, nors trečiojo kėlinio viduryje pirmavo 21 taško (87:66) skirtumu.

Lietuvis Pietvakarių diviziono autsaiderei "Hornets" ekipai pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, triskart suklydo bei keturiskart prasižengė. Per daugiau nei 31 žaidimo minutę (31:19) D. Songaila pataikė 2 dvitaškius metimus iš 5 ir realizavo visus 9 baudų metimus.

36 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Davidas Westas (15 sugriebtų kamuolių), 20 - Darrenas Collisonas (14 rezultatyvių perdavimų), 17 - Morrisas Petersonas, 14 - Marcusas Thorntonas, 10 - Julianas Wrightas.

"Golden State Warriors" krepšininkų, kurie Ramiojo vandenyno divizione užima penktąją vietą, gretose sėkmingiausiai žaidė Anthony'is Tolliveris (30 tšk.), Monta Ellis (28 tšk. bei 13 rezultatyvių perdavimų), Reggie'is Williamsas (22 tšk.), Chrisas Hunteris (17 tšk.), Corey'is Maggette'as (14 tšk.) ir Deveanas George'as (8 taškai).

Šiame straipsnyje: Darius Songailahornets