„Hornets“ ekipai trenerio atleidimas pergalės neatnešė

Dariaus Songailos Naujojo Orleano „Hornets“ komanda atleido vyriausiąjį trenerį, tačiau vis tiek patyrė nesėkmę NBA pirmenybėse. „Hornets“ savo aikštelėje 78:86 (12:14, 21:23, 21:28, 24:21) nusileido Portlendo „Trail Blazers“ krepšininkams.

Šiame mače „Blazers“ krepšininkai atkovojo net 60 kamuolių, kai tuo tarpu šeimininkai - 40.

Dviženklį pranašumą svečiai susikrovė trečiojo kėlinio pradžioje. Kėlinį Portlendo krepšininkai pradėjo spurtu 9:0 ir skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų (46:33). Per likusį laiką  šeimininkams intrigos atkurti nebepavyko.

Songaila aikštėje praleido tik 8 minutes, per kurias prametė abu mestus dvitaškius ir taškų nepelnė. Lietuvis atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bei sykį prasižengė, rašo basketnews.lt.

Šiose rungtynėse „Blazers“ gynyba visiškai iš žaidimo išjungė „Hornets“ lyderį Chrisą Paulą. Gynėjas per 31 minučių pelnė vos 3 taškus (1/8 dvitaškių, 1/2 baudų). Tiesa, krepšininkas atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Marcusas Thorntonas 20, Darrenas Collisonas 18, Davidas Westas 15 (10 atk. kam.).

„Blazers“: Lamarcusas Aldridge'as 20 (13 atk. kam.), Brandonas Roy 15 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Milleris 12, Joelas Przybilla 10 (8 atk. kam.), Gregas Odenas 8 (12 atk. kam., 3 blk.), Jerrydas Baylessas 8.

Kitose rungtynėse triuškinantį pralaimėjimą patyrė čempionų titulą ginantys Los Andželo „Lakers“ krepšininkai. Jie išvykoje 79:105 (28:26, 28:32, 8:29, 15:18) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti Denverio „Nuggets“ ekipai.

Septintąją pergalę iškovojo vicečempionai Orlando „Magic“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje 88:72 (23:27, 19:15, 20:14, 26:16) nugalėjo Naujojo Džersio „Nets“ ekipą.

Šiame straipsnyje: Darius Songailahornets