„Grizzlies“ agpynė namų tvirtovę ir persvėrė serijos rezultatą

Antrą pergalę iš eilės Vakarų konferencijos pusfinalyje šventusi Memfio „Grizzlies“ komanda persvėrė serijos rezultatą 2–1.

Lionelio Hollinso treniruojama ekipa namuose 87:81 (22:18, 22:27, 22:15, 21:21) palaužė Oklahomos „Thunder“ krepšininkus.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje „Grizzlies“ pirmavo 9 taškais, tačiau „Thunder“ surengė spurtą ir po Dereko Fisherio tolimo metimo rezultatas tapo lygus (81:81).

Visgi tai buvo paskutinieji svečių taškai. Per likusias dvi minutes „Thunder“ prametė du metimus „iš žaidimo“ ir abi baudas pro šalį metė Kevinas Durantas, tuo tarpu „Grizzlies“ visus taškus surinko baudos metimais.

Memfio ekipa šį sezoną atkrintamosiose savo arenoje dar nepatyrė nė vienos nesėkmės. Kitos rungtynės taip pat vyks „Grizzlies“ arenoje.

„Tai labai nuvilia, bet mes negalime nuleisti rankų. Turime toliau žaisti, tobulėti ir mokytis. Turime ištverti šį sunkų periodą ir tapti geresniais. Aš tikiu savo komandos draugais“, – teigė K.Durantas.

„Grizzlies“ klubas pralaimėjo kovą po krepšiu 44:51, mažiau pelnė taškų greitose atakose (7:23) ir baudos aikštelėje (30:44).

„Tai labai geras jausmas. Mes nežaidėme taip, kaip galime, tačiau vis tiek iškovojome pergalę“, – sakė Zachas Randolphas.

Oklahomos ekipai tai buvo nerezultatyviausios atkrintamųjų rungtynės. Ji krepšį atakavo 36 proc. taiklumu (32/88).

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 20 (6/14 dvit., 8/9 baud., 9 atk. kam.), Mike‘as Conley ir Tony Allenas po 14, Jerrydas Baylessas 11, Quincy Pondexteris 9.

„Thunder“: Kevinas Durantas 25 (7/13 dvit., 2/6 trit., 5/9 baud., 11 atk. kam.), Kevinas Martinas 18, Reggie Jacksonas 16 (10 atk. kam.), Serge Ibaka 13 (10 atk. kam.), Derekas Fisheris 8.

Šiame straipsnyje: Marco GasolisGrizzliesNBA