„Granito“ rankininkai pusfinalį pasiekė nugalėję „Šviesą“

Trečiadienį Lietuvos Vivus.lt rankinio lygoje sužaistos paskutinės ketvirtfinalio rungtynės. Pergalę iškovojo ir tiesioginį kelialapį į pusfinalį užsitikrino Kauno „Granitas-Gaja-Karys“ rankininkai, 27:30 (15:15) įveikę Vilniaus VHC „Šviesa“ ekipą.

Sėkmingai rungtynes sostinėje pradėjo šeimininkai „Šviesos“ rankininkai, kurie jau pirmosiomis minutėmis įrodė, kad yra nusiteikę kovoti dėl pergalės. Po pirmųjų sėkmingų „Šviesos“ atakų sekė kauniečių atsakas. „Granitui“ pavyko pristabdyti šeimininkų atakas ir tuo pačiu sėkmingai užbaigti savąsias. Visgi kėlinio eigoje kova išsilygino, o rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 15:15.

Antro kėlinio pradžioje kauniečiai vieną po kitos surezgė rezultatyvias atakas, kurios leido „Granitui“ atitrūkti nuo varžovų 3 įvarčių skirtumu. Tokį patį skirtumą svečiai išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, o VHC „Šviesos“ rankininkams antrą kartą ketvirtfinalyje teko pripažinti varžovų pranašumą 27:30.

Vilniečiams daugiausiai įvarčių pelnė Valdas Drabavičius, atlikęs 9 sėkmingus metimus. Po 7 įvarčius pridėjo Lukas Balbierius ir Dovydas Kuodys.

Kauno ekipą į pergalę vedė 10 Mindaugo Urbono įvarčių. Jam geriausiai talkino Vaidas Drevinskas, pasižymėjęs 9 kartus.

Pasiekę antrą pergalę ketvirtfinalyje „Granito“ rankininkai išsikovojo vietą žaisti lygos pusfinalyje, kuriame teks susigrumti su Alytaus rankininkais. Kitame pusfinalyje, vyksiančiame balandžio 30 d., kovos Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus HC „Vilnius“ ekipos.

Šiame straipsnyje: RankinissportasGranitasšviesa