Ilgai priešinęsis „Granitas-Karys“ pasidavė grupės lyderiams

Kauno „Granito-Kario“ rankininkams nepavyko sėkmingai užbaigti reguliaraus Baltijos rankinio lygos sezono, tačiau jie įžengė į kitą varžybų etapą, praneša rankinis.lt.

Kauno rankinio klubas paskutines reguliaraus sezono rungtynes žaidė su Gintaro Savukyno treniruojama ekipa iš Suomijos – Ryhimiahio „Cocks“, kuri Baltijos pirmenybės dar nė karto nepralaimėjo.

Rungtynės prasidėjo tolygiu žaidimu, tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė suomiai ir prieš ilgąją pertrauką turėjo dviejų įvarčių persvarą (15:17).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje per daug nekito, tačiau suomių klubas ėmė didinti atotrūkį. Per pirmas dešimt antrojo kėlinio minučių savąjį pranašumą jiems pavyko padidinti iki 3 (20:23), o iki rungtynių pabaigos likus žaisti dešimt minučių suomiai jau galėjo kiek lengviau atsikvėpti, kadangi turėjo apčiuopiamą 5 įvarčių persvarą (24:29). Per likusį laiką „Granitas-Karys“ varžovams leido dar labiau atitrūkti ir susitikimą pralaimėjo 27:35.

Tai buvo paskutiniosios Kauno „Granito-Kario“ rungtynės B grupėje. Per aštuonis susitikimus kauniečiai surinko penkis taškus ir užima ketvirtąją vietą. Jie lenkia VHC „Šviesos“ komandą. Būtent VHC „Šviesa“ rytoj taps kitu „Cocks“ varžovu. Abiems ekipoms šios rungtynės – formalumas, kadangi Vilniaus ekipa jau niekaip nepakils iš paskutiniosios vietos, o „Cocks“ yra užsitikrinę pirmąją vietą grupėje.

„Granitas – Karys“:  Vaidas Drevinskas 11, Modestas Štarolis 5, Paulius Šarkauskas 3, Tadas Bučinskas ir Mindaugas Urbonas po 2, Mantvydas Lazauskas, Karolis Grigas, Deivydas Virbauskas ir Paulius Zeringis po 1.

„Cocks“:  Teemu Tamminen 7, Roni Syrjala 6, Aliaksandr Bachko 5, Nico Ronnberg 4.

Šiame straipsnyje: Granitas-KarysRankinisCocks