Golfo turnyrą laimėjo lietuviai

Savaitgalį Sostinių golfo klubo aikštyne įvyko V-asis SEB reitingo turnyras, kuriame varžėsi 46 golfo žaidėjai iš Lietuvos ir užsienio. Tai buvo priešpaskutinė proga žaidėjams pagerinti savo reitingą bendroje SEB reitingo sistemoje.

V-ojo SEB reitingo turnyro nugalėtoju pirmojoje vyrų kategorijoje (HCP 0-24) tapo Vidas Morkūnas, antroji vieta atiteko Rolandui Gaidžiui, trečioji - Kornelijui Baliukoniui.
Antroje vyrų kategorijoje (HCP 25-35,9) pirmąją vietą užėmė Donatas Gurnys, antras liko Giedrius Voveris, trečias - Aidas Tratulis.

Moterų grupėje (HCP 0-35,9) turnyro nugalėtoja tapo Milda Preišegalavičiūtė, antroje vietoje liko Judita Vilemienė, trečioje - Miglė Rusteikaitė.

Bendroje moterų ir vyrų kategorijoje (36-54 HCP) triumfavo Česlovas Okinčic, aplenkęs antroje vietoje likusią Simoną Preišegalavičienę ir trečiąją vietą užėmusią Jūratę Jazbutienę.

Į SEB reitingą įtraukto golfo turnyro metu surengto tolimiausio smūgio varžybas laimėjo Miglė Rusteikaitė ir Antanas Sadauskas.

Šių metų golfo sezonui nenumaldomai artėjant prie pabaigos Sostinių golfo klubas ruošia daugybę siurprizų visiems golfo mėgėjams.

„Iki pat sezono pabaigos klubas organizuos golfo turnyrus kiekvieną savaitgalį, tačiau tai nebus įprastiniai turnyrai. Kiekvienas turnyras bus labiau pramoginis nei rimtas, kaip pavyzdžiui trijų lazdų arba kas antros duobutės ir panašiai. Be to, iki sezono pabaigos dar įvyks finalinės SEB reitingo varžybos ir sezono uždarymo turnyras, tad visi maloniai kviečiami intensyviai treniruotis ir paskutinėse šio sezono varžybose", - įdomią golfo metų pabaigą žadėjo Sostinių golfo klubo generalinis direktorius Tadas Jarošius.

Prieš 2 metus tarp keturių istorinių Lietuvos sostinių: Kernavės, Trakų, Kauno ir Vilniaus - Pipiriškių kaime netoli Elektrėnų įsikūrusiame Sostinių golfo klube yra pirmasis Lietuvoje pasaulinius standartus atitinkantis 18-os duobučių golfo aikštynas. 2007 metais žurnalas „Golf Inc." Sostinių golfo klubą pripažino geriausiu nauju golfo aikštynu pasaulyje. Čia galima turiningai praleisti laisvalaikį, pabendrauti su draugais ar kolegomis, pažaisti golfą pavieniui, dalyvauti šeimyniniuose ar verslo turnyruose bei kituose klubo organizuojamuose renginiuose.