Golfo federacijos Didžiąją taurę iškovojo 13-metis žaidėjas

Sostinių golfo klube vykęs Lietuvos golfo federacijos (LGF) taurės turnyras pateikė nemažai staigmenų.

Po pirmosios varžybų dienos absoliučiu lyderiu buvęs žaidėjas iš Suomijos Kimmo Kemppis, atrodo, būtų nepalikęs jokių vilčių lietuviams (70 smūgių!), tačiau situacija pasikeitė iš esmės, kai jis ir dar du žaidėjai turnyro vyriausiajam teisėjui Gediminui Mamkui prisipažino pažeidę taisykles.

Garbingas svečio žingsnis sugrąžino viltį Lietuvos golfo žaidėjams. Antrąją varžybų dieną jaunasis Gediminas Markevičius vos vieno smūgio persvara išplėšė pergalę iš Antano Sadausko.

„Šis turnyras įrodė, kad golfas – garbingas džentelmenų žaidimas. K.Kemppio bei kitų dviejų žaidėjų poelgis sulaukė visų turnyro dalyvių bei teisėjų pagarbos ir specialaus mūsų federacijos prizo. Tai ir puikus pavyzdys mūsų jaunajai golfo žaidėjų,“ – sakė LGF prezidentas Rolandas Dovidaitis.

Trylikametis G.Markevičius (162 smūgiai) laimėjo pirmąjį reitinginį turnyrą, LGF Didžiąją taurę ir pagrindinio rėmėjo - advokatų kontorų grupės „Triniti“ - prizą. Antrąją vietą užėmė A.Sadauskas (163 smūgiai), trečiąją – Olegas Martyniukas (165 smūgiai).

Moterų grupėje sėkmė lydėjo Ainę Martinkėnaitę (180 smūgių). Ji aplenkė Laimą Drazdauskienę (185 smūgiai) ir Ingą Česnakienę (213 smūgių).

LGF Mažosios taurės turnyro moterų grupėje (HCP 0-35,9) 1-ąją vietą užėmė I.Česnakienė (147 smūgiai). Antroji buvo L.Drazdauskienė (153 smūgiai), o trečioji – Vida Vyšniauskienė (154 smūgiai).

LGF Mažosios taurės turnyro vyrų grupėje (HCP 0-18) sėkmingiausiai pasirodė Didžiosios taurės laimėtojas G.Markevičius (138 smūgiai), aplenkęs Liną Pajedą (142 smūgiai) ir Edmundą Gedminčių (144 smūgiai).

LGF Mažosios taurės turnyro vyrų grupėje (HCP (18,1-35,9) nugalėjo Valdas Katkevičius (125 smūgiai). 2-ąją vietą užėmė Vytautas Kukarskas (145 smūgiai), 3-iąją – Alas Krisas (147 smūgiai).

Šiame straipsnyje: golfasSGK