G. Titenis pateko į Europos čempionato 100 m. krūtine pusfinalį

Ketvirtadienį Prancūzijoje prasidėjo Europos plaukimo 25 m ilgio baseine čempionatas, kuriame dalyvauja daugiau nei 400 sportininkų iš 35 Senojo žemyno valstybių. Aštuonioliktas kvalifikacinėse varžybose tarp 37 dalyvių vyrų 200 m rungtyje nugara finišavo bei tarp aštuonių finalininkų nepateko Danas Rapšys.

Lietuvos plaukiko rezultatas - 1 minutė 56,00 sekundės - geriausias šio sezono pasiekimas. Geriausias D. Rapšio pasiekimas šioje rungtyje - 1 min. 59,46 sekundės - gerokai atsilieka nuo šalies rekordo (1:55,28).

Atrankoje 200 m nugara tarp vyrų plaukė bei favoritais finale dalijantis medalius bus vengras Peteris Bernekas (1:50,72), lenkas Radoslawas Kaweckis (1:52,45) ir Prancūzijos plaukikas Benjaminas Stasiulis (1:53:18).

Vyrų 100 m krūtine atrankos varžybose Giedrius Titenis atplaukė per 59,54 sek., užėmė 14 vietą ir pateko į pusfinalį.

Kitiems dviems šioje rungtyje dalyvavusiems lietuviams į pusfinalį prasibrauti nepavyko: Igoris Kozlovskis pasiekė geriausią asmeninį rezultatą (1.00,31), bet liko 22-as, o Marius Mikalauskas irgi užfiksavo geriausią savo asmeninį rezultatą (1.02,38), tačiau buvo tik 35-as tarp 41-o plaukiko.