G. Titenis pasiekė pusfinalį, D. Margevičius – naują Lietuvos rekordą

Antradienį Budapešte prasidėjo trečioji pasaulio plaukimo čempionato diena. Į startą rytinėse atrankos varžybose stojo du lietuviai – Giedrius Titenis ir Deividas Margevičius.

G.Titenis 50 metrų krūtine rungties atrankos G.Titenis startavo devintajame atrankos plaukime, kuriame britas Adamas Peaty pagerino pasaulio rekordą.

Sau pačiam priklausantį rekordą plaukikas pagerino 0,32 sek., distanciją įveikdamas per 26,10 sek.

G.Titenis finišavo ketvirtas, vos 0,04 sek. lėčiau nei jam pačiam priklausantis Lietuvos rekordas – per 27,20 sek.

Bendrojoje įskaitoje G.Titenis užėmė 11-ąją vietą ir pateko į pusfinalį. Net šeši plaukikai 50 metrų krūtine įveikė greičiau nei per 27 sekundes.

D.Margevičius 200 metrų peteliške atrankoje antrajame plaukime startavęs Deividas Margevičius puikiai pradėjo plaukimą, tačiau po 150 metrų prarado lyderio poziciją.

Galiausiai D.Margevičius finišavo trečias, distanciją įveikęs su nauju Lietuvos rekordu – 2 min. 0,63 sek.

Bendrojoje įskaitoje lietuvis užėmė 31-ąją vietą.

Paskutinysis į pusfinalį patekęs plaukikas Leonardo de Deusas distanciją įveikė per 1 min. 56,71 sek.

Geriausią laiką atrankoje pademonstravo vengras Laszlo Csehas – 1:54,08 min.

D.Margevičius šiame pasaulio čempionate daugiau rungčių nedalyvaus.