G. Bagdonas dviratininkų lenktynių Prancūzijoje etape finišavo devynioliktas

61-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "4 Jours de Dunkerque/Tour du Bord-pas-de-Calais" daugiadienių dviratininkų lenktynių antrajame etape devynioliktą vietą užėmė "AG2R La Mondiale" komandai atstovaujantis Gediminas Bagdonas.

178,7 km distanciją ketvirtadienį Lietuvos dviratininkas įveikė kartu su etapo nugalėtoju švedu Jonu Ahlstrandu, aplenkusiu prizininkais tapusius prancūzus Bryaną Coquard'ą ir Benjaminą Giraud'ą.

Dvidešimt pirmas finiše - kartu su pagrindine grupe - buvo Ignatas Konovalovas ("Team Marseille 13 KTM"), o 9 sekundes etapo lyderiams pralaimėjęs Evaldas Šiškevičius ("Team Marseille 13 KTM") finišavo 42-as:

1. Jonas Ahlstrand (Švedija)          4 val. 13 min. 50 sek.

...

42. Evaldas Šiškevičius                      atsiliko 9 sek.

...

119.Benjamin Thomas (Prancūzija)                   4:58

Bendrojoje įskaitoje po dviejų etapų I. Konovalovas nukrito į ketvirtąją vietą bei lyderiui prancūzui B. Coquard'ui pralaimi 18 sekundžių.

43-ią vietą užimantį E. Šiškevičių nuo lyderio skiria 2 minutės ir 47 sekundės, o 56-oje pozicijoje esantį G. Bagdoną - 3 minutės bei 14 sekundžių: