„Formulės-1“ lenktynėse JAV triumfavo britas L. Hamiltonas

Tris kartus pasaulio čempionas Lewisas Hamiltonas šventė 50-ąją pergalę „Formulės-1“ varžybose sekmadienį.

Iš pirmosios pozicijos lenktynėse JAV startavęs britas sumažino skirtumą iki čempionate pirmaujančio „Mercedes“ komandos draugo Nico Rosbergo iki 26 taškų likus trims lenktynėms.

Šį sezoną „Formulės-1“ varžybose L.Hamiltonas triumfavo septintą kartą.

N.Rosbergas, šį sezoną laimėjęs devynerias lenktynes, Teksase finišavo antras. Nuo L.Hamiltono vokietis atsiliko 4,5 sek.

Trečią vietą užėmė australas Danielis Ricciardo, bet jo komandai „Red Bull“ lenktynės galėjo būti ir geresnės – Maxas Verstappenas nefinišavo pranešęs, kad sugedo variklis.

Iki čempionato pabaigos liko trejos lenktynės. N.Rosbergo pranašumas reiškia, kad vokietis vis dar gali iškovoti pirmąjį savo pasaulio čempiono titulą net nebelaimėdamas lenktynių šį sezoną.