„Formulės 1“ čempionato tryliktojo etapo lenktynes laimėjo britas

Pasaulio „Formulės 1“ čempionato tryliktąjį etapą - Italijos „Grand Prix“ lenktynes - sekmadienį laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs britas Lewisas Hamiltonas, atstovaujantis „McLaren“ komandai.

Tai buvo trečioji 2008 metų pasaulio čempiono iš Didžiosios Britanijos pergalė šiame sezone bei dvidešimtoji per visą karjerą lenktynėse, po kurios jis bendrojoje sezono įskaitoje iš penktosios vietos pakilo į antrąją.

53 trasos ratus - 306,720 km - sekmadienį nugalėtojas, kuris šiame etape Italijoje triumfavo pirmą kartą, įveikė per 1 valandą 19 minučių 41,221 sekundės.

Antrąją vietą sekmadienį užėmė meksikietis Sergio Perezas („Sauber-Ferrari“), o trečias finišavo sezono lyderis bendrojoje įskaitoje ispanas Fernando Alonso („Ferrari“).

Šiame straipsnyje: Formulė 1bolidai