Fantastiško D.Lavrinovičiaus žaidimo „Real“ pergalei nepakako

Ketvirtadienį įvyko Eurolygos D grupės rungtynės tarp „lietuviškųjų“ Madrido „Real“, kuriai atstovauja Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius bei Maskvos „Chimki“, kurios garbę gina Paulius Jankūnas ir Robertas Javtokas komandų.

Maskvoje vykusiose rungtynėse pergalę po pratęsimo 84:81 (17:14, 22:18, 14:20, 19:20, 12:9) iškovojo aikštės šeimininkai.

Visas rungtynes aikštėje vyko atkakli kova. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus apie 2 minutes, 5 taškų persvarą priklausė „Chimki“ ekipai, tačiau tada dvi baudas pataikė D.Lavrinovičius, tritaškį pridėjo Kaukėnas ir rezultatas tapo lygus (70:70). Per likusį laiką komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir privalėjo žaisti papildomas penkias minutes, rašo basketnews.lt.

Pratęsimo metu komandos taškus daugiausia rinko baudų metimais. Tai daryti labiau sekėsi Maskvos klubui, kuri susikrovė 3 taškų persvarą (84:81). Tiesa, Madrido ekipa dar turėjo šansą išplėšti antrąjį pratęsimą, tačiau Sergio Llullas prarado kamuolį bei palaidoje visas karališkojo klubo viltis dar pakovoti dėl pergalės.

Tiesiog fantastiškai šiame mače rungtyniavo D.Lavrinovičius. Jis aikštėje praleido 35 minutes, pelnė 32 taškus (6/10 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 14/17 baudos metimų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus bei išprovokavo net 11 priešininkų pražangų.

Ne ką prasčiau rungtyniavo ir kitas „Real“ lietuvis Kaukėnas. Jis per 29 minutes į varžovų krepšį įmetė 22 taškus (8/13 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 0/1 baudos metimų), sugriebė 3 kamuolius, perėmė kamuolį, tačiau 3 kartus pažeidė taisykles.

Jankūnas rungtyniavo 30 minučių, pelnė 10 taškų (2/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių), atkovojo 11 kamuolių, perėmė kamuolį bei prasižengė 4 kartus.

Kitas „Chimki“ žaidžiantis lietuvis Javtokas žaidė 28 minutes, į varžovų krepšį įmetė 11 taškų (4/7 dvitaškių, 3/6 baudos metimų), prarado 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau prasižengė 4 kartus.

„Real“: Darjušas Lavrinovičius 32 (11 atk.kam.), Rimantas Kaukėnas 22, Jorge Garbajosa 7, Novica Veličkovičius 5.

„Chimki“: Carlosas Cabezas 20, Keithas Langfordas 12, Robertas Javtokas ir Kelly McCarty 11, Timofėjus Mozgovas ir Paulius Jankūnas 10.

Šiame straipsnyje: EurolygaChimkiReal