Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate – medaliai lietuviams

Vokietijoje, Lenkijoje bei Čekijoje - Neisse-Nisa-Nysa Euroregione - tęsiasi XVIII-as Europos veteranų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos atstovai.

Penkiasdešimtmečių (M50) amžiaus grupėje sidabro medalį svorio (11,34 kg) metime iškovojo Rimvydas Medišauskas - 19,59 m. Linas Kulbokas šioje grupėje užėmė šeštąją vietą (18,24 m).

Nugalėjo britas Robas Earle'as (21,13 m), o trečias buvo danas Tomas Jensenas (19,44 m).

Leonardas Varnas (M 60 grupė) 9,08 kg sveriantį įrankį nusviedė 17,27 m ir buvo aštuntas.

Baigėsi (M50 grupė) dešimtkovininkų varžybos. Saulius Svilainis surinko 6684 taškus ir tarp 28 varžybas baigusių dalyvių pelnė bronzos medalį. Penktadienį jis 100 m barjerinį bėgime sugaišo 17.34 sek., 1,5 kg svorio diską numetė 42,81 m, su kartimi įveikė 3,30 m aukštį, 700 g ietį numetė 37,28 m ir 1500 m nubėgo per 6 min. 10,52 sekundės.

Europos veteranų čempionu dešimtkovėje tapo vokietis Lutzas Naschkė (7037 tšk.), aplenkęs sidabrą iškovojusį tautietį Martiną Vogelį (6895 taškai).