Europos veteranų lengvosios atletikos čempionate iškovoti dar du medaliai

Dar du apdovanojimus Italijoje vykstančiame 11-ajame Europos veteranų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate (11th European Masters Athletics Championships Indoor) ketvirtadienį iškovojo Lietuvos atletai.

Aukso medalį moterų iki 50 metų (W50) amžiaus grupės disko metimo rungtyje (13 dalyvių) pelnė Janina Lapienienė (38,38 m), aplenkusi prizininkėmis tapusias ispanę Pilar Alonso (35,57 m) ir olandę Ingrid Van Dijk (34,39 m).

Vyrų iki 65 metų (M65) svorio (9,08 kg) metime Leonardas Varnas (16,65 m) iškovojo bronzos apdovanojimą. Tarp keturiolikos dalyvių nugalėjo lenkas Andrzejus Piaczkowskis (18,08 m), o antroji vieta atiteko švedui Kennethui Janssonui (17,60 m).

Rimvydas Medišauskas (M50) svorio (11,34 kg) metime tarp dvidešimt vieno dalyvio buvo ketvirtas (18,64 m), o Saulius Svilainis (M55) 1,5 kg svorio diską nusviedė 32,89 m, aplenkė tris varžovus ir užėmė dvyliktą vietą.

Medalių (klasifikuotos 33 šalys) lentelėje Lietuvos komanda su 2 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos devynioliktąją poziciją dalijasi su Slovakijos lengvosios atletikos veteranais.

Jau net 129 sekmadienį finišuojančių pirmenybių apdovanojimus - 44 aukso, 41 sidabro ir 44 bronzos – iškovojo bei pirmauja Vokietijos rinktinė.